Advert

Fiat ezber bozdu

Otomotiv üreticilerinden Fiat, müşterileri için değer yaratmak ve hayatlarını kolaylaştırma hedefiyle gerçekleştirdiği projelere bir yenisini daha ekledi. Fiat Bireysel Kiralama projesini hayata geçiren marka, hızlı çözüm, uygun fiyat ve yaygın bayii ağı ile kiralama hizmetini bir adım öteye taşıdı.

Fiat ezber bozdu
Fiat ezber bozdu Admin
Bu içerik 4028 kez okundu.

Fiat İş Birimi Direktörü Altan Aytaç, bireysel araç kiralama ile müşterilerinin Fiat marka otomobillere ulaşmalarını kolaylaştırmaya odaklandıklarını söyledi. Bireysel kiralama sektörüne bizzat kendilerinin girmelerindeki en önemli etkenin müşteri beklentilerini hızlı karşılamak olduğunun altını çizin Aytaç, hedeflerinin pazarda başarı yakalamak olduğunu ifade etti. Aytaç, 5 yıl içerisinde perakende satışların yüzde 25’ini yeni Fiat Bireysel Kiralama ile gerçekleştirmeyi öngördüklerini açıkladı.

20 NOKTADA HİZMET

Geniş bayi teşkilatı ve ürün gamına sahip olan Fiat, filo kiralamadan farklı olarak, bireysel tercihlerin öne çıktığı, kişiye özel, butik bir hizmet ortaya koydu. Başlangıç olarak 20 Fiat bayii aracılığıyla müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmak üzere bireysel araç kiralama hizmeti vermeye başlayan Fiat, kısa süre içerisinde Türkiye’de bulunan 100’ü aşkın satış noktasında kiralama hizmeti vermeyi hedefliyor. Fiat İş Birimi Direktörü Altan Aytaç, "Araç kiralamaya pilot uygulama ile 2018 yılı Ocak ayında, çoğunluğu Anadolu illerinde faaliyet gösteren 20 bayii aracılığıyla başladık. Bugüne kadar yaklaşık 300 adet araç kiralayarak yeni müşterilere ulaştık. Kiralanan araçların yüzde 90’ını Fiat Egea model ailesi oluştururken, diğer kısmını ise Fiat 500 Ailesi, Doblo ve Fiorino modellerinin Combi versiyonları oluşturdu. Türk Lirası ile kiralama imkânı sunuyoruz. Bu yılsonuna kadar bireysel araç kiralamada bin 500 adede ulaşmayı hedefliyoruz" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Otokar bayi halkasına Cansın'ı ekledi
Otokar bayi halkasına Cansın'ı ekledi
Dorak Turizm filosunu Michelin'e emanet etti
Dorak Turizm filosunu Michelin'e emanet etti
mersin escort bayan