Advert

Pirelli bayramını lastikle kutladı

İtalyan lastik üreticisi Pirelli, İtalya’nın Cumhuriyet Bayramı’nı, Pirelli Color Edition renklerini uyguladığı, Üç Renkli özel bir lastikle kutladı.

Pirelli bayramını lastikle kutladı
Pirelli bayramını lastikle kutladı Admin
Bu içerik 2590 kez okundu.

Pirelli’nin İtalya Cumhuriyet Bayramı’na özel olarak ürettiği lastik, Ankara Büyükelçilik binasında düzenlenen törende, Pirelli Türkiye CEO’su Gian Paolo Gatti Comini tarafından İtalyan Büyükelçisi Luigi Mattiolo’ya takdim edildi. Üç renkli özel lastikler, Almanya, İngiltere, Çin, Rusya, ABD, Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan’daki bazı diplomatik araçlara da takılacak. Ayrıca, Üç Renkli lastik bu ülkelerin yanı sıra Paris, Ankara, Tokyo, Mexico City, Brasilia, Buenos Aires’teki diplomatik temsilciliklerde ve Roma’daki Dışişleri Bakanlığı binası Farnesina’da da sergileniyor.

Renkli lastikler, Pirelli’nin F1 deneyiminden yola çıkılarak tasarlandı. Pirelli, F1 şampiyonalarındaki deneyimiyle yol lastiklerine de Pirelli Color Edition renklerini uygulayarak hem performans, hem de stil ve tasarım açısından özelleştirilmiş lastiklerle sportif ve benzersiz karakterini vurguluyor. Bu lastikler, Pirelli’nin Milano yakınlarındaki Bollate fabrikasında yenilikçi bir teknoloji kullanılarak renklendiriliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hürjet'te ön tasarım tamam
Hürjet'te ön tasarım tamam
Erdoğan ailesi yasta
Erdoğan ailesi yasta