Advert

UN Ro-Ro Patras Limanı’na Türk Bayrağı dikti

Intermodal taşımacılık alanında faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük ro-ro şirketi UN Ro-Ro, İstanbul’daki Pendik Limanı’ndan Yunanistan’ın Güney Batısındaki en önemli limanlardan Patras’a sefer başlattı. UN Ro-Ro’nun müşterileri, Patras seferleri ile birlikte hem Türkiye ile Yunanistan arasındaki taşımalarını hem de Yunanistan ile Avrupa arasındaki taşımalarını gerçekleştirecek.

UN Ro-Ro Patras Limanı’na Türk Bayrağı dikti
UN Ro-Ro Patras Limanı’na Türk Bayrağı dikti Admin
Bu içerik 10116 kez okundu.

UN Ro-Ro’nun Patras Limanı’na olan seferleri hem Türkiye ile Yunanistan hem de Yunanistan ile Avrupa arası taşımacılığa katkı sağlıyor. Karşılıklı birer sefer ile başlayan Patras hattı seferleri kapsamında; ihracatta Pendik kalkışları Cuma akşamları, Patras varışları ise Pazar sabahları gerçekleşirken, ithalatta Trieste kalkışları Cumartesi sabaha karşı, Patras varışları ise Pazar akşamüzeri oluyor. Patras – Trieste ve Trieste – Patras hatlarında UN Ro-Ro’nun yeni müşterisi olan ve intermodal bağlantıları denemek isteyen tüm nakliyecilerin tek yön birinci tren taşımaları, ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor.

UN Ro-Ro CEO'su Selçuk Boztepe, "Patras’tan İtalya’nın Venedik, Bari, Ancona, Genoa, Ravenna limanlarına ve İtalya bağlantılı İspanya, Tunus ve Fas’a düzenli seferler yapan Grimaldi Lines işbirliğince, UN Ro-Ro’nun tüm müşterileri Akdeniz’in birçok limanında yeni bağlantıları kullanabiliyor. UN Ro-Ro, ilerleyen günlerde yeni yatırımlarla büyümeye devam edecek. 2018 yılı içerisinde taşıma kapasitesini ve verimliliği artırmak amaçlı iki adet Ro-Ro gemisinin boy uzatma işlemini gerçekleştirecek olan UN Ro-Ro bu bağlamda nakliyecilere önemli fırsatlar sunacak" .

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hürjet'te ön tasarım tamam
Hürjet'te ön tasarım tamam
Erdoğan ailesi yasta
Erdoğan ailesi yasta