Advert

Tırsan ihracatta 90'ı buldu

Türk treyler sektörünün üretim ve ihracat rekortmeni olan ve Türkiye’nin 500 büyük sanayi kuruluşu ihracat listesinde 66'ıncı sırada yer alan Tırsan, başarılarına bir yenisini daha ekledi. TİM tarafından açıklanan 2017 yılı ilk 1000 İhracatçı Firma listesinde, bir önceki yıla göre 21 basamak yükselen Tırsan, TİM’in en büyük 90'ıncı ihracatçısı arasında yer aldı.

Tırsan ihracatta 90'ı buldu
Tırsan ihracatta 90'ı buldu Admin
Bu içerik 1373 kez okundu.

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından 16 yıldır yapılan ve 26 sektörü kapsayan İlk 1000 İhracatçı Firma araştırmasının 2017 yılı sonuçları açıklandı. Treyler üreticisi Tırsan, 2016 yılına göre 21 basamak yükselerek 111'inci sıradan 90'inci sıraya yerleşti ve sıralamada ilk 100 firma arasındaki yer aldı. 55’ten fazla ülkeye ihracat yapan ve sektörüne öncülük etmeyi sürdüren Tırsan, TİM’in en büyük 90'ıncı ihracatçısı  olma gururunu yaşarken, liderliğini bir kez daha kanıtladı.

İHRACAT İKİ KATINA ÇIKTI

Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “41 yıldır Türkiye treyler sektöründeki liderliğimizin temelini, başarı kriteri olarak müşteri memnuniyetini ilke edinmemiz ve tüm paydaşlarımıza sunmuş olduğumuz çözüm odaklı hizmetlerimiz oluşturuyor. TİM tarafından gerçekleştirilen ilk 1000 İhracatçı Firma sıralamasında 90'inci sıraya yükselerek, TİM’in en büyük 90'ıncı ihracatçısı olduk.  Tırsan ailesi olarak, bu büyük başarıların haklı gururunu yaşıyoruz. Tırsan’ın treyler sektöründe sahip olduğu rakipsiz üretim gücü, artarak devam eden Ar-Ge yatırımları ve iş ortakları ile kurmuş olduğu uzun vadeli iş birlikleri her geçen gün güçlenerek büyümesini sağlıyor. 2018'de ilk 6 aylık ihracat rakamları bir önceki senenin iki katından fazla, bundan sonraki süreçte de bu başarımızı çoğaltarak sürdüreceğiz” ifadesini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı