Advert

Yaşaroğlu coştu

Temsa’nın yetkili bayii Yaşaroğlu Otomotiv, satış hacmini ivmelendirdi. 2018’in başında bin adetlik satış hedefleyen şirket, yılın ilk yarısında 400 araç satışı gerçekleştirerek hedeflerine yaklaştı. 6 il de araç teslimatı yapan şirket, toplam 12 turizm firmasının filosuna 22 adet Temsa markalı araç ekledi.

Yaşaroğlu coştu
Yaşaroğlu coştu Admin
Bu içerik 3380 kez okundu.

Otomotiv sektöründe 30 yıllık deneyime sahip Yaşaroğlu Otomotiv, Temsa iş birliğiyle büyümeye devam ediyor.  Yaşaroğlu Otomotiv, kıbrıs night club fiyatları yılın ilk yarısında özellikle Ege ve Marmara bölgesinde Prestij SX teslimatları ile satış hacmini büyük ölçüde ivmelendirdi. Son olarak İzmir, Muğla, Çanakkale, Balıkesir, Erzurum ve Kırklareli olmak üzere toplam 6 ilde teslimat gerçekleştiren şirket, 12 firmanın filosuna 2018 Model Temsa Prestij SX ve 2018 Model Temsa Safir Plus kattı. 

YOLDA HEP TEMSA

Turizm şirketlerinin filolarına büyütmeye gitmesiyle birlikte yeni yatırım tercihleri Temsa oluyor. kıbrıs gece hayatı katalog Yaşaroğlu Otomotiv, 6 ilde 12 turizm firmasına Temsa marka araç teslimatı yaptı. Truva Turizm, Pamukkale Turizm, Mutta A.Ş., Işık Turizm ve Alko Turizm gibi büyük şirketlere gerçekleştirilen teslimatta Erzurum ve Balıkesir’e 2’şer adet, İzmir’e 4 adet Çanakkale’ye 5 adet, Kırklareli’ne 1 adet olmak üzere 14 adet 2018 Model Temsa Prestij SX, Muğla’ya ise 8 adet 2018 Model Temsa Safir Plus 13M 56+1+1 olmak üzere toplam 22 Temsa marka araç teslim edildi.

EGE BÖLGESİ KALE OLDU

Konuya ilişkin acıkma yapan Ege Bölge Satış Yöneticisi İrfan Özsevim, “Ege Bölgesi Temsa kalesi haline gelmeye başladı. Diğer bölgelerde de etkinliğimizi gün geçtikçe artırıyoruz. Yaşaroğlu Otomotiv ile yaklaşık 2 yıldır iş birliği içerisindeyiz. Bu iş birliğinin artarak devam etmesi temennisi ile Yaşaroğlu Otomotiv’e teşekkürlerimi sunarken, araçların turizm şirketlerine hayırlı olmasını dilerim” dedi.

kıbrıs night club
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı