Advert

Euromaster'a giden bir daha gidiyor

Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, Türkiye’nin dört bir yanından kullanıcıları ile gerçekleştirilen online müşteri memnuniyeti anketi sonuçlarını açıkladı. Uzmanlık, dürüstük ve müşteri odaklı yaklaşım ilkeleriyle hareket eden Euromaster servis noktalarında memnuniyet oranı yüzde 99 oldu.

Euromaster'a giden bir daha gidiyor
Euromaster'a giden bir daha gidiyor Admin
Bu içerik 2654 kez okundu.

Türkiye'de 52 il de 200’e varan servis noktası ile profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, yüzde 99’luk müşteri memnuniyet oranı ile servis ve hizmet kalitesini kanıtladı. Türkiye’nin dört bir yanından Euromaster müşterileri ile gerçekleştirilen online anket sonuçlarına göre Euromaster müşterileri en çok profesyonel servis, güler yüzlü hizmet ve detaylı bilgilendirme hizmetlerinden memnun kaldıklarını açıkladı.

HERKES MUTLU MESUT

Ankete katılan müşterilere yöneltilen “Euromaster ekibinin yaklaşımından memnun kaldınız mı?” sorusuna müşterilerin yüzde 98’i çok memnun kaldıklarını belirtirken, “Sunulan servisten ne kadar memnun kaldınız?” sorusunda ise Euromaster yine yüzde 99 memnuniyet oranına ulaştı. Euromaster müşterileri, hizmet sonrası faturalandırma bölümü konusunda da fikirlerini belirtti. Bu kısımda ise müşterilerin yüzde 99’u aldıkları hizmetin bedelinden ve faturadaki detaylı açıklamalardan memnun kaldıklarını söyledi. Ankete katılanlara yöneltilen “Euromaster servis noktası ziyaretinizi tümüyle değerlendirdiğinizde ne kadar memnun kaldınız?” sorusuna ise her 100 katılımcıdan 99’u memnun kaldığını dile getirdi.

DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

Euromaster Türkiye Pazarlama Müdürü Zeynep Durusu; “Euromaster ailesi olarak, sunduğumuz hizmet kalitesi ve müşteri odaklı yaklaşım ilkemiz dahilinde yüzde 100 müşteri memnuniyeti hedefliyoruz. Bizden ürün ve hizmet alan tüm müşterilerimizin bize güvenmesi ve yola güvenle devam etmesi bizim için oldukça önemli. Perakende müşterilerimizin yanında birçok yeni tedarikçi ve araç filoları gibi kurumsal müşteriler de bizimle çalışmak istiyor. Ayrıca bugün birçok yatırımcının da Euromaster’a güvenmesi ve ağımıza katılmak istemesi markamızın geleceği için oldukça olumlu bir sonuç. Tüm bunlar bize Euromaster’ın Türkiye pazarında güvenilir bir iş ortağı olduğunu gösteriyor” açıklamasını yaptı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı