Advert

Şahin atacağa geçti

İstanbul'da kentiçi toplu taşıma hizmeti veren Özulaş A.Ş.'nin yeni dönem yönetim kurulu başkanlığı görevine getirilen Sedat Şahin, esnafın yaşadığı sorunların çözümü noktasında çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Ekibiyle birlikte kurum ve kuruluşlara ziyaretler gerçekleştiren Şahin, sorunları ilk ağızdan yetkililere aktarıyor.

Şahin atacağa geçti
Şahin atacağa geçti Admin
Bu içerik 3395 kez okundu.

Özulaş A.Ş. Başkanı Sedat Şahin ve yönetim kurulu üyeleri, İETT Genel Müdürü Ahmet Bağış ile biraraya geldi. İETT Genel Müdürü Bağış'ın makamında gerçekleşen toplantıda taşımacı esnafının yaşadığı sorunlar dile getirilerek, çözüm noktasında talepte bulunuldu.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden ve İETT’nin çalışma düzeni ile ilgili bilgiler veren Genel Müdür Ahmet Bağış,  İETT Misyonu ve vizyonu çerçevesinde, hem yeniliği ve hem değişimi savunduklarını, bununla birlikte kaliteli taşımacılık, yolcu memnuniyeti ile birlikte Özel halk otobüsleri işletmecilerinin de haklarını koruyacakları ve yakın işbirliği ve diyalog içinde olacaklarını belirtti.

İstanbul’daki toplu taşıma sisteminin dünyanın önemli metropol şehirlerine örnek teşkil ettiğini dile getiren Genel Müdür Bağış, değişim yönetimi konusunda planlı ve programlı bir yapılanma ile her gün daha iyiye gittiklerini söyledi. Bağış, özel halk otobüsü camiası ile birlikte kaliteyi daha da artıracaklarının altını çizdi.

Özulaş A.Ş. Başkanı Sedat Şahin, ise konuya ilişkin şu ifadeleri kullandı: "İETT denetiminde İstanbul halkına daha iyi hizmet etmek, hizmet kalitesini yükseltmek ve zor durumda olan esnafın biriken sorunlarına işbirliği ve diyalog içinde çözüm bulmak için İETT yönetimin desteğine ihtiyacımız bulunmaktadır. Bu konuda her ortak çalışma yapmaya hazırız."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan ailesi yasta
Erdoğan ailesi yasta
Temsa'da Uzun dönemi
Temsa'da Uzun dönemi