Advert

Fikret Orman’ın gözdesi Temsa

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman, siyah beyazlıların karayolu ulaşım sponsoru Temsa’nın Hannover Ticari Araç Fuarı’ndaki standını ziyaret etti. Sergilenen Maraton hakkında yetkililerden bilgi alan Fikret Orman, aracı çok beğendiğini ifade ederken; Temsa’ya da Türk sporuna katkılarından dolayı teşekkür etti.

Fikret Orman’ın gözdesi Temsa
Fikret Orman’ın gözdesi Temsa Admin
Bu içerik 1644 kez okundu.

Almanya’nın Hannover kentinde iki yılda bir düzenlenen ve otomotiv dünyasının en prestijli organizasyonları arasında gösterilen Hannover Ticari Araç Fuarına otobüs ve midibüs pazarında son 4 yıldır Türkiye’nin pazar lideri konumunda bulunan Temsa, üç gözde aracıyla katıldı. Maraton ve MD9 araçlarının yanı sıra, elektrikli otobüsü Avenue Electron’u fuardaki standında sergileyen Temsa, Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman’ı da standında misafir etti.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Genel Kurulu’nda yeniden Başkan olarak seçilen Fikret Orman, Temsa standını ziyaret ederek Genel Müdür Hasan Yıldırım, Genel Müdür Yardımcıları Serkan Uzunay, Hakan Koralp ve  Kurumsal İletişim Müdürü Ebru Ersan ile görüştü. Karayolu ulaşım sponsorluğu kapsamında Beşiktaş A Futbol Takımı’nın kullanımına sunulan Maraton model otobüsle de yakından ilgilenen Başkan Fikret Orman, araçla ilgili incelemelerde bulundu.

DÜNYANIN SAYILI ÜRETİCİSİ

Aracı çok beğendiğini belirten Başkan Fikret Orman, “Türk otomotiv sanayisinin en köklü şirketlerinden biri olan Temsa’nın böylesine önemli bir organizasyonda yer alması; ilgi görmesi hepimizi mutlu ediyor. Burada Avenue Electron model araçlarını da yakından inceleme fırsatı buldum. Temsa’nın özellikle elektrikli araçlar konusunda dünyanın sayılı üreticileri arasına girmeyi başarmasının Türkiye ekonomisinin en büyük gurur kaynaklarından bir tanesi olduğunu düşünüyorum. İnanıyorum ki; Temsa ile 3 yıldır süregelen iş birliğimiz daha uzun yıllar boyunca kapsamı genişleyerek devam edecek. Bu vesileyle Temsa’ya Türk sporuna, sporun birleştirici gücüne olan katkılarından dolayı teşekkür ederim” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı