Advert

Isuzu, Fuarı’nda 5 yeni modelini tanıttı

Anadolu Isuzu, tüm dünyanın yakından takip ettiği IAA Hannover 2018 Ticari Araç Fuarı’nda 5 yeni aracının ilk gösterimini yaptı. Standında Citiport 18, Citiport 12 HyPer, Novociti Life Premium, Visigo HyPer, Turquoise araçlarını sergileyen Anadolu Isuzu, Türkiye’de üretilen ilk yüzde 100 elektrikli kamyonu NPR 10 EV’nin de dünya lansmanını gerçekleştirdi.

Isuzu, Fuarı’nda 5 yeni modelini tanıttı
Isuzu, Fuarı’nda 5 yeni modelini tanıttı Admin
Bu içerik 2477 kez okundu.

Tüm dünyanın merakla beklediği IAA Hannover Ticari Araç Fuarı, 20-27 Eylül 2018 tarihlerinde düzenlendi. Fuarda 5 yeni aracının tanıtımını yapan Anadolu Isuzu, 11. Hall ve G30 standında yer aldı. Ticari araç sektörünün son teknolojileri, yeni modelleri ve ulaşım sektöründeki yenilikleri aynı çatı altında buluşturan IAA Hannover 2018’de, Anadolu Isuzu’nun başrol oyuncuları, Türk mühendislerin geliştirdiği yüzde 100 elektrikli kamyon NPR 10 EV, Isuzu Novociti Life Premium, Visigo ve Citiport otobüslerinin farklı versiyonları oldu.

DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKTİ

Anadolu Isuzu, 5 yeni modeliyle IAA Hannover 2018’e damgasını vuran Türk markası oldu. Isuzu markasının son yıllarda ihracatta parlayan yıldızı olan Isuzu Citiport, yeni iki farklı versiyonuyla Hannover Fuarı’nda yer aldı. Citiport 18, yüksek yolcu kapasitesine sahip, özellikle yoğun hatlarda hizmet verebilen yapısıyla, başta, Doğu Avrupa olmak üzere tüm yurtdışı pazarlarında ve Türkiye’de müşterilerin beğenisine sunuldu. Tek körük sistemiyle 18,200 mm uzunluğa sahip olan Yeni Citiport 18, toplamda 159 yolcu taşıma kapasitesine sahip yapısıyla dikkat çekiyor. Elektrikli rampa, güç moduna sahip şanzıman ve engelsiz tasarım anlayışıyla rakiplerinden ayrılan Citiport 18 şehirlerin ve belediyelerin yüksek yolcu kapasiteli ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak için üretildi.

ÜST DÜZEY GÜVENLİK VE KONFOR

Anadolu Isuzu standında sergilenen bir diğer önemli otobüs ise Citiport’un 9.0 lt’lik yeni HyPer versiyonu... Arazi şartları bakımından dik yokuşlara sahip olan Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, ülkemizdeki belli başlı şehirlerde de ihtiyaçları karşılayabilecek olan Citiport 12 HyPer, 340 BG ve 1485 Nm performans değerlerine sahip. Isuzu Novociti Life ise yeni Premium donanımıyla ilk kez IAA Hannover 2018’de sergilendi. Yeni Isuzu Novociti Life Premium, daha çok tasarımsal ve konfor artırıcı bir dizi değişiklikleri kapsıyor. Isuzu Visigo ise yeni HyPer versiyonuyla ziyaretçilerin karşısına çıktı. 6.7 lt’lik Cummins motora sahip olan Visigo HyPer, 320 bg güç üretiyor. Anadolu Isuzu’nun ‘midibüs’ segmentinde amiral gemisi olan Turquoise modeli ise fuarda 2+1 koltuk dizilimi, tuvalet ve ekstra konfor donanımı içeren VIP paketi ile ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

ELEKTRİKLİ İLK YERLİ KAMYON

IAA Hannover 2018 Fuarı’nda dünya lansmanı gerçekleştirilen ve fuarın en önemli araçlarından biri olan yüzde 100 elektrikli kamyon NPR 10 EV şehir içi ulaşıma farklı bir boyut getirmeye hazırlanıyor. NPR 10 EV’nin tüm Ar-Ge, tasarım ve üretimi Anadolu Isuzu tarafından gerçekleştirildi. Aracın üstün teknolojiye sahip elektrikli motorunda Aselsan ortaklığı sağlanırken akü tercihinde ise yine bir Türk markası Altınay ile iş ortaklığına gidildi. NPR 10 EV, AC şarj ünitesiyle 4 saat, DC şarj üntesiyle 30 dakika içerisinde tam kapasite şarj edilebilen iki akü sistemine sahip. Her birinde 168 hücre olmak üzere toplamda 336 hücre barındırmakta. Anadolu Isuzu tarafından gelecekte sunulacak hibrit ve elektrikli araç ürün yelpazesinin ilk üyesi ve ilk %100 yerli elektrikli kamyon olan NPR 10 EV, 4 milyon USD’lik bir yatırım ve 70 kişilik özel bir ekibin eseri olarak gün yüzüne çıktı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı