Advert

Avrupa'da Tırsan'a ödül yağdı

Türkiye’nin 41 yıldır aralıksız treyler üreticisi Tırsan, dünyanın en prestijli inovasyon ödülünü 2'nci kez kazandı. Sekizgen Orta Kirişli Multifonksiyonel Konteyner Şasi K.SHG AVMH aracı ile 68 başvuru arasından Treyler İnovasyon 2019 ödülü, Şasi kategorisinin şampiyonu oldu.

Avrupa'da Tırsan'a ödül yağdı
Avrupa'da Tırsan'a ödül yağdı Admin
Bu içerik 3971 kez okundu.

Tırsan, bu sene 4 aracıyla aday olan ve 2 kategoride derece yapan uluslararası tek üretici ve ödülü arka arkaya kazanan dünyanın ilk 3 treyler üreticisinden biri oldu. 67. IAA Fuarı kapsamında, Hannover Almanya’da gerçekleştirilen ödül töreninde tüm Tırsan ailesi adına ödülü Yönetim Kurulu Üyesi Ayşenur Nuhoğlu büyük bir gururla teslim alırken Tırsan, treyler sektörünün dünyaya açılan kapısı olmanın haklı gururunu bir kez daha yaşadı ve her alanda lider olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Tırsan, Treyler İnovasyon 2019 ödüllerinde Sekizgen Orta Kirişli Kässbohrer K.SHG AVMH aracı ile Şasi kategorisinde 1'incilik, Talson marka Güvenli Kutu ürünü ile Konsept kategorisinde ise 3'ncülük elde etti. K.SSL otonom boşaltım sistemli akıllı yatay Silobas aracı ile Konsept, K.SSK akıllı kontrol sistemli ve güvenlikli damperli Silobas aracı ile Emniyet kategorilerinde aday gösterildi. Tırsan, 2016 yılında Yüksek Güvenlikli Bitüm Tankeri ile Emniyet kategorisinde Treyler İnovasyon 2017 ödülünün sahibi oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı