Advert

Gaz, kura inat indirim yaptı

Ticari araç üreticilerinden Gaz Türkiye, döviz kurundaki artışa rağmen nakit ve takas indirimi sundu. Rus menşeili Ticari Araç devi Gaz, dövizde yaşanan dalgalanmalara inat hem indirim, hem de kullanım maliyetleriyle rakiplerine göre önemli avantajlar sağladı.

Gaz, kura inat indirim yaptı
Gaz, kura inat indirim yaptı Admin
Bu içerik 2998 kez okundu.

Gaz Türkiye Satış Direktörü Eray Gazioğulları, “Kurdaki artışlara rağmen Gazelle Next ile müşterilere inanılmaz bir fiyat avantajı sunuyoruz. Cummins Motorlu 150 HP Panelvan aracımız 77 bin TL’den, yine aynı motora sahip kamyonet araçlarımızı ise 68 bin TL’den başlayan fiyatlarla sunuyoruz. Araçlarımızın fiyatlarını rakiplerimiz ile mukayese ettiğimizde müşterilerimize en az yüzde 30 avantaj sağlıyoruz. Üstelik 5 bin TL’ye varan nakit ve takas indirimleriyle 3 yıl / 150.000 kilometre garanti de vermekteyiz. Gazelle Next fiyatlarını piyasadaki rakipleriyle kıyasladığınızda ticaretinizi ertelemeye gerek olmadığını göreceksiniz” .

ÖRNEK İŞBİRLİĞİ

Gaz Türkiye’nin Rusya’yla ilişkilerde büyük önem arz ettiğini belirten Gazioğulları, “Artan kur maliyetlerine rağmen üzerimize düşen görevi yerine getiriyoruz, müşterilerimize araçları en uygun şartlarla sunarak ticarete destek oluyoruz. Gaz Sakarya tesisleri, Türkiye ile Rusya arasındaki gelişen işbirliğine güzel bir örnek teşkil etmektedir. Gaz Türkiye, Hafif Ticari Araç pazarında önemli pazar payı elde etmeyi hedeflemektedir" diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan ailesi yasta
Erdoğan ailesi yasta
Temsa'da Uzun dönemi
Temsa'da Uzun dönemi