Advert

Otobüsçüye TÜMSİAD desteği

Türkiye’de İş Dünyasının önde gelen sivil toplum kuruluşlarından Tüm Sanayici İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) İstanbul Şube Başkanı Soner Biber ve dernek yönetim kurulu üyeleri Av. Ferudun Girgin, Serkan Bilir ve Lütfi Özmen, Özulaş A.Ş. Başkanı Sedat Şahin'i ziyaret etti. TÜMSİA yönetimi, Başkan Şahin ile yaptığı görüşmede ekonomik konuları dile getirdi ve sorunların çözümü noktasında önerilerde bulundu.

Otobüsçüye TÜMSİAD desteği
Otobüsçüye TÜMSİAD desteği Admin
Bu içerik 3654 kez okundu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) meclis üyesi de olan TÜMSİAD İstanbul Şube Başkanı Soner Biber, Özulaş'ı ziyaret etti. Heyet; yaptığı ziyaret ile birlikte hem de sivil toplum kuruluşları arasında işbirliği konuların hem de ekonomik kalkınma hamlelerini görüştü. "TÜMSİAD bir sivil toplum kuruluşu, aynı zamanda bir meslek kuruluşudur" diyen Başkan Biber, "Bizler  bir işveren kuruluşuyuz. Ekonomimizin ve üretimin üst seviyelere çıkması noktasında iş dünyası ve sivil toplum kuruluşları ile diyaloglarımızı sürdürüyoruz" dedi.

TÜRKİYE İÇİN BİRLİK OLACAĞIZ

İBB meclisinde Özel Halk otobüsü sektörünün sorunları ile ilgili gelen konulara destek verdiklerini belirten Başkan Soner Biber, bütün sivil toplum kuruluşlarının birlikte çalışmasıyla sorunların çözümünün daha rahat olacağını söyledi. Başkan Biber, "Birlikte çalışırsak, ekonomik hedeflerimize ulaşmamız daha kolay olacaktır. Bizler devletini ve milletini seven ve hizmet eden bir sivil toplum kuruluşuyuz. Sivil toplum kuruluşları, güç birlikleri oluşturarak, sorunlara etkili çözümler üretebilmek için kurulur. Ekonomi için susmayacağız, birlik olacağız, devletimizin yanında olacağız. Aynı zamanda mazlum ülkelerin de umudu Türkiye’dir. Dolaysıyla sorunların üstesinden birlikte gelmek, gönül birliğiyle başarıya uzanmak içinde birlikte diyalog ve iş birliği yapmak istiyoruz" diye konuştu.

BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ

Başkan Sedat Şahin de, TÜMSİAD gibi Türkiye’nin ekonomisine yön veren bir sivil toplum kuruluşunun kendilerini ziyaret etmekten onur duyduğunu belirtti. Özulaş A.Ş. kurumsal yapısı ve sektör hakkında bilgi veren Başkan Şahin, şöyle konuştu: "Bizim derdimiz var, devletimize ve milletimize destek çıkma zamanı, Dünyayı iyi takip etmemiz gerek. Hepimiz milli ve yerli düşünüyoruz. Aynı duygu ve düşüncelerle hizmet ediyoruz. Sizin gibi güçlü STK’lar ile birlikte diyalog ve iş birliği yapmak istiyoruz. İBB meclisinde sektörümüz sorunlarına destek verdiğiniz için teşekkür ediyorum" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı