Advert

Zuppin de yola çıktı

UBER'in Türkiye'de faaliyetlerine son verilmesinin ardından Progo ile birlikte Zuppin de sektörde yerini aldı. Akıllı ulaşım ağı sistemi mobil uygulaması Zuppin, ulaşım sektöründeki yabancı tekelini kırmak için “İTÜ Çekirdek” girişimi olarak sahneye çıktı.

Zuppin de yola çıktı
Zuppin de yola çıktı Admin
Bu içerik 4833 kez okundu.

Zuppin, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın 1 Kasım 2018’de yürürlüğe alacağı U-ETDS’ye entegre olan ilk platform olma özelliği ile dikkat çekti. Ulusal güvenliğin ön planda tutulduğu bu yeni sistem kapsamında Zuppin'in Türkiye’de yolculuklarının sözleşmeli ve yasal mevzuata uygun şekilde yapıldığı şirket yetkilileri tarafından açıklandı.

HEDEFİ GLOBAL PAZAR

Zuppin'den yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Global rakiplerimizin vergi ve istihdam sağlamadığı, dolayısıyla bizden daha düşük maliyetlerle çalıştığı ulaşım sektöründe biz, yolculuk yapacaklara hem rakiplerimizin kullandığı aynı tip araçlarla  hem de kişi sayılarına göre (minibüs, midibüs ve otobüs gibi) araç seçenekleri sunarak, rakiplerimizden farklı olduğumuzu ortaya koyduk. Biz Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’ndan turizm taşımacılığı yapmak için yasal taşımacılık yapma belgesi almış firmalara ve araçlarına kolayca ulaşabileceğiniz ve onları kiralayabileceğiniz online bir platformuz. Hatta Zuppin, için Türkiye’deki yasa ve mevzuata uygun yasal belgeli ve sürücülü araç arayıp bulabileceğiniz bir arama motoru da diyebiliriz. Bugün için 2 binin üzerinde yasal belgeli araç sahibi ile sağlam ve güvenilir bir işbirliğimiz var. Her yeni gün de yeni işbirliği talepleri almaktayız."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı