Advert

Mars Logistics Milk Run taşımaları ile biradım önce

Lojistik firmalarından Mars, 2015 yılının sonunda başlattığı Milk Run taşımacılık modeli ile otomotiv sektörünün dev firmalarına hizmet vererek yılda 100 bin sefer düzenliyor. Mars Logistics yüksek operasyonel kabiliyet gerektiren bu taşımacılık modeli ile müşterilerine tam zamanında, avantajlı lojistik desteği sağlayarak otomotiv sektöründe pazar lideri oldu.

Mars Logistics Milk Run taşımaları ile biradım önce
Mars Logistics Milk Run taşımaları ile biradım önce Admin
Bu içerik 976 kez okundu.

Mars Logistics, müşterilerine planlı seferlerle depo stok yüklerini azaltarak, tam zamanında lojistik hizmeti ile maliyet avantajı yaratmaya devam ediyor. 2 bin154 adet özmal araç filosu ile otomotiv sektörünün yoğun olduğu Bursa, İzmir, İstanbul, Ankara, Manisa gibi şehirlerde Milk Run taşımacılık gerçekleştiren Mars Logistics, otomotiv sektörünün 6 dev firmasının üretici ve tedarikçi arasındaki düzenli ve 24 saat yapılan taşımalarını gerçekleştiriyor.

Otomotiv sektörünün devlerine sunduğu Milk Run taşımacılık hizmeti ile 2015 yılından beri hem ciroda hem işlem hacminde yüzde 100 büyüme gösterdiklerini belirten Mars Logistics Yönetim Kurulu Üyesi Gökşin Günhan, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Uluslararası taşımacılıktaki uzmanlığımız, yurt içerisinde yürüttüğümüz Milk Run taşımacılık modelinde de kendisini gösterdi. Hizmet verdiğimiz otomotiv firma yöneticileri, bizlere güven duyarak bu taşımacılık modelini kendileri için yönetmemizi istemesiyle Milk Run taşımacılık modelini hayata geçirdik. Dakikaların bile büyük önem taşıdığı otomotiv sektöründe 3 yıl içerisinde gösterdiğimiz büyüme, yüksek operasyon becerisine sahip bir ekip ile çalıştığımızı gösteriyor. Operasyonel süreçlerimizi müşterilerimizin şirket dinamikleri ile entegre ederek, ilgili süreçlerimizi daha etkin kılmak amacıyla kendi personellerimizi müşterilerimizin fabrikalarında konumlandırdık. Teknolojik olarak yaptığımız yatırımlar da en az ekip kadar belirleyici. Müşterimizin talebine göre özel yazılımlar geliştiriyoruz. Bu yazılımlar ile müşterilerimize sürekli takip olanağı sunuyor, aylık, günlük hatta anlık raporlamalar sunabiliyoruz. Pazar payımızı daha da arttırmak için Milk Run yatırımlarımıza devam edeceğiz."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı