Advert

Tofaş eğitimde 14 ödül aldı

Türkiye’nin otomotiv şirketi Tofaş, eğitim ve gelişim alanında dünyanın en saygın ödülü olarak kabul edilen Association for Talent Development (ATD) Best tarafından en iyi kurum seçildi.

Tofaş eğitimde 14 ödül aldı
Tofaş eğitimde 14 ödül aldı Admin
Bu içerik 1805 kez okundu.

Eğitim ve gelişim alanında bu yıl 16’ncısı düzenlenen Association for Talent Development Best’in (ATD), sahipleri belli oldu. Tofaş Akademi, Washington’da düzenlenen ATD Best Ödül Töreni’nden; 44 şirketi geride bırakarak birincilikle ayrıldı. Stevie ve Brandon Hall ödüllerinin ardından ATD BEST ödülüne layık görülen Tofaş Akademi, böylece 2018 yılında aldığı ödül sayısını 14’e yükselterek önemli bir başarıya daha imza attı.

GELECEĞE HAZIRLIK

Tofaş Akademi Müdürü Selçuk Alimdar, ödül töreni sonrası yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Temelleri 2010 yılında atılan Tofaş Akademi, Tofaş’ın kurumsal hafızasını oluşturup disipline ederek bundan sürdürülebilir fayda üretmeyi, tüm çalışanlarımızın ve paydaşlarımızın bugünün işini daha iyi yapmalarını ve geleceğe hazırlanmalarını sağlamayı amaçlıyor. Şirketimizin gelecek yolculuğunda önemli bir rol üstlenen akademi, Tofaş’ın bilgi fabrikası rolünü üstleniyor ve bilgiyi dönüştürüyor. Otomotiv sektörüne eğitimli ve deneyimli insan kaynağı kazandırmak için ihtiyacı en doğru şekilde tespit ederek bireysel, mesleki ve kurumsal gelişime odaklandık. Farklı bireysel öğrenme stillerine göre tasarlanmış yüzlerce eğitim modülümüz var ve eğitmenlerimizi kendi bünyemizde yetiştiriyoruz. Tofaş Akademi, kapsamlı fiziki şartlara ve içerik altyapısına sahip bir gelişim platformunu temsil ediyor.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayserili Krone aldı
Kayserili Krone aldı
OTAM, Avrupa'da WLTP testine talip
OTAM, Avrupa'da WLTP testine talip