Advert

UPS’nin, My Choice servisi hizmete girdi

Lojistik şirketlerinden UPS, My Choice servisini Asya Pasifik, Afrika, Güney Amerika, Hint Yarımadası ve Ortadoğu’da da sunmaya başlayacak. Bu hamle, hizmetin lansmanından bu yana gerçekleştirilen en büyük genişleme operasyonu. Genişlemeyle birlikte, kullanıcılar, 96 yeni ülke ve bölgede daha iyi görünürlük kazanacak ve mümkün olan durumlarda teslimat tarihlerini ve mahallerini kontrol edecek.

UPS’nin, My Choice servisi hizmete girdi
UPS’nin, My Choice servisi hizmete girdi Admin
Bu içerik 2893 kez okundu.

UPS My Choice servisinin 92 ek ülke ve bölgede de sunulmaya başlayacağını, böylece söz konusu servisin hizmet verdiği ülke sayısının toplamda 112’ye ulaşacağını duyurdu. Asya Pasifik, Güney Amerika, Hint Yarımadası, Ortadoğu ve Afrika’daki ülke ve bölgelerde ilk defa sunulan, Avrupa’da da daha geniş alanlarda sunulmaya başlanan bu gönderi teslimat yönetimi hizmeti, dünyanın belli başlı e-ticaret piyasalarında gönderilerin yoğunlaştığı önemli tatiller sezonu öncesinde ında devreye alınmış olacak.

MÜŞTERİYE BÜYÜK KOLAYLIK

Konuyla ilgili şu açıklamada bulunan UPS International Başkanı Nando Cesarone, “Her bir UPS My Choice kullanıcısı, teslimatın yolda ğuna dair e-bildirimleri, teslimat gününden önce tahmini teslimat ını gösteren uyarı bildirimlerine ve teslimatın landığına dair bildirimlere erişim sağlayabilecek.  Bu genişleme hamlesiyle, göndericiler müşterilerin daha az sorusuyla muhatap olacak. Teslimatları atlamayacak. Bunun yanında tüketiciler daha fazla geliştirilmiş görünürlükten fayda sağlarken, çoğu durumda teslimat tarihlerini ve yerlerini ayarlama seçeneğine de sahip olacaklar. Şu anda tüm dünyada 28 bini aşkın UPS erişim noktası bulunmakta. Bunların arasında, müşteri programlarına uygun bir şekilde gönderileri teslim almaları için uygun ve emniyetli bir yer sunan, bağımsız olarak işletilen işletmeler de yer almaktadır” ifadesini kullandı.

HİZMET ODAKLI PROGRAM

Nando Cesarone açıklamasına şöyle devam etti: “Şirket olarak yaklaşık çeyrek yüzyılı aşkın bir süredir gönderi takip seçeneğini sunuyoruz. Bununla birlikte, bu değerli hizmetin çok daha fazlasının global piyasada sunulmaya başlanmasının, hem gönderici firmalara hem de tüketicilere ihtiyaç duydukları araçları sunmaya gönülden bağlılığımızı göstermekte. My Choice programına ülke ve bölgelerin eklenmesi, UPS’in dijital çağın müşteri taleplerini ve tercihlerini anladığını gösteriyor. Global UPS Pulse of the Online Shopper çalışmasına göre, özellikle kentsel alanlarda yaşayan tüketiciler, git gide daha fazla oranda alternatif teslimat seçeneklerini kullanıyorlar ve alternatif teslimat mahallerine yapılan gönderilere gösterilen algı, internet üzerinden hizmete erişim sağlayan tüketicilerin artmasıyla giderek büyüyor. UPS My Choice program kapsamının teslimat sürecinde daha büyük görünürlük sağlandı.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hürjet'te ön tasarım tamam
Hürjet'te ön tasarım tamam
Erdoğan ailesi yasta
Erdoğan ailesi yasta