Advert

Anders, Tırsan'dan 102 araç aldı

Taşımacılık alanında Danimarka’nın önde gelen şirketlerinden Anders Nielsen & Co / Ancotrans’a, treyler yatırımında tercihini Kässbohrer'den yana kullandı. Firma, siparişini verdiği 30 adet Kässbohrer K.SHG L Hafif Konteyner Şasi aracını teslim alarak filosunu güçlendirdi. Alınan yeni araçlarla birlikte Ancotrans’ın filosunda Tırsan imzalı araç sayısı 102'ye yükseldi.

Anders, Tırsan'dan 102 araç aldı
Anders, Tırsan'dan 102 araç aldı Admin
Bu içerik 6956 kez okundu.

Tırsan, yurtiçi ve yurt dışındaki sektör temsilcilerinin tercihi olmaya devam ediyor. Firma, son olarak filosunda halihazırda 72 adet Kässbohrer Sabit Konteyner Şasi K.SHG S bulunan Danimarka’nın en köklü taşımacılık şirketlerinden Anders Nielsen&Co / Ancotrans’ a 30 Hafif Konteyner Şasi K.SHG L teslim etti. Firmanın en son 30 adet konteyner taşıyıcıyı filosuna katması ile birlikte, filosundaki Kässbohrer marka araç sayısı 102’ye yükseldi. Kopenhag, Aarhus, Hamburg, Göteborg, Helsingborg ve Rotterdam’da hizmet veren Ancotrans firmasının filosunda bin 500'den fazla araç bulunuyor.

ARAÇLAR ESNEK VE VERİMLİ

Ancotrans COO'su Mogens Røigaard, “Ancotrans olarak, Kässbohrer K.SHG S aracının hafif şasisi sayesinde daha fazla yük taşıyarak operasyonlarımızda verimliliğimizi arttırıyoruz. Tırsan ile iş birliğimiz ilk olarak 72 adet K.SHG S aracının teslimatı ile başladı. Araçların yüksek kalitesi ve sektördeki en hafif konteyner şasi olması, intermodal taşımacılıkta bizlere sağlayacağı ekstra yük kapasitesi avantajları sebebiyle filomuza 30 adet K.SHG L aracını da ekleme kararı aldık. Sadece araç kalitesi ve sağlamlığı değil, Tırsan’ın sağlamış ğu hızlı ve kaliteli satış sonrası hizmetleri nedeni ile Tırsan’ı yeniden tercih ettik. Her şeyden önemlisi bu süreçte Tırsan’ın firmamıza verdiği destek, bizim için çok önemliydi. Bu iş birliğinin önümüzdeki dönemde daha da güç kazanacağına ve ortaklığımızın uzun vadeli olarak devam edeceğine inanıyoruz” .

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan ailesi yasta
Erdoğan ailesi yasta
Temsa'da Uzun dönemi
Temsa'da Uzun dönemi