Advert

Opel, Gefco ile çalışmaya devam edecek

Otomotiv üreticisi Opel/Vauxhall, Gefco ile 4 yıllık ortaklığını yenileyerek şirkete olan güvenini teyit etti. Bu sözleşme, Gefco'nun 4'ncü parti lojistik (4PL) alanındaki başarısını yansıtarak şirketin Avrupa otomotiv lojistik pazarındaki liderliğini pekiştirdi.

Opel, Gefco ile çalışmaya devam edecek
Opel, Gefco ile çalışmaya devam edecek Admin
Bu içerik 1590 kez okundu.

Opel ile yapılan sözleşme; Avrupa ve Türkiye'deki Opel ve Vauxhall markaları için inbound-outbound lojistik hizmetlerini kapsıyor. Gefco, dünya çapındaki tedarikçilerden Opel ve Vauxhall montaj tesislerine, parça dağıtımlarını gerçekleştirecek. Gefco, ayrıca araçları bayilere ve ithalatçılara ulaştıracak.

ANAİŞİNE ODAKLAN

Gefco Genel Müdür Yardımcısı Antoine Redier, “Opel/Vauxhall'ın Gefco'yu güçlü bir ortak olarak tanımaya devam etmesinden dolayı çok memnunuz. Gefco’nun 4PL çözümleri, otomotiv lojistiğinde benzersiz bir uzmanlık sunuyor. Opel/Vauxhall’ın Avrupa’daki ve Türkiye'deki tüm lojistik akışlarını yöneterek, müşterimizin tedarik zincirini optimize etmesini ve ana işine odaklanmasını sağlıyoruz” dedi.

AVANTAJLI LOJİSTİK

Opel Üretim ve Tedarik Zinciri Genel Müdürü Remi Girardon, anlaşmayla ilgili şu yorumu yaptı: “Gefco ile başarılı ortaklığımızı devam ettireceğiz. Operasyonlarımıza mükemmel bir şekilde entegre edebileceğimiz esnek, inovatif ve maliyet avantajlı lojistik süreçlere sahip olmak bizim için çok önemli. Gefco gibi bir partnerle çalışmaktan dolayı çok mutluyuz.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yıldırım sevinci
Yıldırım sevinci
Fuarın gözdesi Ekol
Fuarın gözdesi Ekol