Advert

Treyler İnovasyon 2019 ödülü Schmitz'in

Avrupa'nın önde gelen treyler üreticilerinden Schmitz, “SmartTrailer – AkıllıTreyler” konseptiyle uluslararası uzmanlardan oluşan jüri heyeti tarafından Treyler İnovasyon 2019 ödülüne layık görüldü. Schmitz Cargobull AG CEO'su Andreas Schmitz, “Ödülü endüstri uzmanlığımızın bir teyidi olarak görüyoruz” dedi.

Treyler İnovasyon 2019 ödülü Schmitz'in
Treyler İnovasyon 2019 ödülü Schmitz'in Admin
Bu içerik 3637 kez okundu.

Schmitz Cargobull’un “SmartTrailer – AkıllıTreyler” konseptinde ekstra opsiyonel sensör ekipmanı da içeren yeni nesil telematik donanım temel alınıyor. Müşteriler bu sayede, özellikle konseptin tüm ilgili sensörleri bağlayabilme ve ilgili treyler bileşenlerini doğrudan telematik sistemi üzerinden izleme kabiliyetinden faydalanıyor. Geçmişte, her bir bileşen genellikle kendi sensörüne ve iletim elemanlarına bağlı olarak bağımsız bir birim olarak davranıyordu. Oysa Schmitz Cargobull’un SmartTrailer konseptinde, lastik basınç izleme sistemi, kapı sensörleri, kapı kilitleme sistemi veya sıcaklık kaydedici gibi her bir bileşen doğrudan telematik kontrol ünitesine bağlandı.

VERİMLİLİK ARTTI

Şirket CEO'su Andreas Schmitz, “Yüzde 100 Smart – yüzde 100 Akıllı sloganını takiben Schmitz Cargobull, tüm S.KO COOL frigorifik yarı-treylerlerini bir telematik sistemi ile standart olarak donattı. Standart telematik ekipmanları, birbirine bağlı, entegre bir lojistik zinciri üzerinde optimum kontrol için güçlü bir temel oluşturuyor. Bu da verimliliği artırmaya ve toplam sahip olma maliyetini azaltmaya yardımcı oluyor” açıklamasını yaptı. Prestijli ödüllerin jürisi, Avrupa'da 16 uzmanlık ulaştırma yayınından gazetecilerden oluşuyor. “Treyler İnovasyonu” platformu, treyler ve kamyon dünyasından ilgi çekici yeniliklere odaklanıyor. Ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, çok sayıda treyler yeniliğini vitrine çıkarıyor. Şimdi, dokuzuncu yılında, ödüller toplam yedi kategoride treyler üreticilerini onurlandırdı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yıldırım sevinci
Yıldırım sevinci
Fuarın gözdesi Ekol
Fuarın gözdesi Ekol