Advert Advert
Advert

Kayserili Krone aldı

Lojistik sektörünün önde gelen şirketlerinden Transtur, 2018 yılı araç yatırım programı dahilinde tercihini Krone'den yana kullandı. Firma, siparişini verdiği 5 adet Krone Mega Liner treyleri teslim alarak filosunu güçlendirdi.

Kayserili Krone aldı
Kayserili Krone aldı Admin
Bu içerik 721 kez okundu.

Kayseri merkezli Transtur'a satışı yapılan 5 adet Krone Mega Liner treyler, firmanın tesislerinde düzenlenen tören ile teslim edildi. Araç teslim törenine firma sahibi Celal Turgut, Krone Satış Yöneticisi Kemal Sungar ve firma personeli katıldı.

Sözümüzün arkasındayız

Firma sahibi Celal Turgut, “Hiçbir zaman ucuz nakliye yapmıyoruz. Rekabetimizi kaliteli hizmetin üstüne kurmuş durumdayız. Sürücülerimizi sürekli eğitimlere tabi tutuyoruz. Onların müşteri ile ilişkilerinde uyumlu bir birey, yurt dışı ve içinde trafik kurallarına, gümrük mevzuatına uygun hareket eden sürücüler olarak eğitiyoruz. Yük çeşitli olumsuz şartlardan dolayı geç kalma ihtimali halinde derhal müşterimizi önceden bilgilendiririz. Yerine getiremeyeceğimiz sözü asla vermeyiz. Araç filomuzu oluştururken de kalitesine ve satış sonrası hizmetlerine dikkat ederiz. Krone de bizimle aynı kalitede olduğu için tercihimizi bu yönde kullandık” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

1xbet girişfilm izle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bana ne Amerika'dan
Bana ne Amerika'dan
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor