Advert

Scania satışlarını arttırdı

Taşımacılık sektöründe sürdürülebilir teknolojilerin öncü ve lider markası Scania’nın Başkanı Henrik Henriksson ve Başkan Yardımcısı Christian Levin, Doğuş Otomotiv’e başarılarından dolayı teşekkür etmek ve güvenlerini göstermek için Türkiye’ye geldi.

Scania satışlarını arttırdı
Scania satışlarını arttırdı Admin
Bu içerik 1433 kez okundu.

Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, İcra Kurulu Başkanı Ali Bilaloğlu, Scania Genel Müdürü İlhami Eksin ve Türkiye Ülke Müdürü Per Stümer’in hazır bulunduğu toplantıda, karşılıklı olarak işbirliğini daha da artırmak için yeni projeler paylaşıldı.

TÜRKİYE PAZARI GÜVENİYORUZ

Scania’nın Başkanı Henrik Henriksson, “Çözüm ortağımız Doğuş Otomotiv’e, başta Ferit Şahenk olmak üzere teşekkürlerimizi sunmaya geldik. Türkiye,  Avrupa’nın büyük ve geleceği parlak ekonomilerinden biri olarak öne çıkıyor.  Buna paralel olarak da Türkiye’de lojistik sektörü çok ciddi bir gelişim gösteriyor. Scania olarak stratejik öneme sahip olarak gördüğümüz Türkiye pazarında son 5 yılda Pazar payımızı iki katına çıkarttık. Türkiye’de Doğuş Otomotiv ile uzun yıllara dayanan güçlü birlikteliğimizi, hayata geçireceğimiz yeni projelerimiz ile daha da pekiştirerek devam ettireceğiz” dedi.

İLERİ NOKTALARA TAŞIYACAĞIZ

Scania ile uyumlu çalışma ve sürekli gelişen işbirliğine değinen Doğuş Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Ali Bilaloğlu da pazar paylarını arttırmaya devam edeceklerini söyledi. Bilaloğlu, “Gelinen noktada ve yakalanan uyumlu ve verimli çalışma ortamında bu başarımız büyüyerek devam edecek. Scania markasının da sürdürülebilir teknolojiler konusundaki dünya liderliğinin, Türkiye’de öncüsü olacağız. Yetkili satıcı ve servis teşkilatımız ile bağlantılı servisleri de içeren yüksek teknolojileri ve çözümleri kullanarak Türkiye’de müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini daha yukarıya taşımak için çalışmaya devam edeceğiz. Sektörün sürdürülebilir teknolojilere ve uzun vadeli planlara ihtiyacı var. Scania markası da sürdürülebilir teknolojiler konusundaki dönüşüme liderlik etmektedir” ifadesini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
KOBİ'ler için e-ticarette Çin formülü
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı
İlköğretim öğrencileri şoför amca için yarıştı