Güncel Haber
Giriş Tarihi : 28-11-2018 17:44   Güncelleme : 08-12-2018 19:21

İnci 34 yaşında

Otomotiv yan sanayi firmalarından İnci GS Yuasa, Japon akü firması GS Yuasa ile ortaklığının 3’üncü, kuruluşunun ise 34’üncü yıldönümünü İzmir’de düzenlediği geceyle kutladı. İnci GS Yuasa ailesinin bir araya geldiği törende 10, 20 ve 30 yıllık çalışanlara da kıdem ödülleri verildi.

İnci 34 yaşında

Yeni yaşında 50 milyonuncu aküsünü banttan indirmenin gururunu yaşayan akü İnci GS Yuasa, GS Yuasa ile ortaklığının 3’üncü, kuruluşunun 34’üncü yılını İzmir’de çalışanları ve ortaklarıyla kutladı. İnci Holding Yönetim Kurulu Başkanı Neşe Gök, İnci GS Yuasa İcra Kurulu Direktörü Cihan Elbirlik ve İnci GS Yuasa İcra Kurulu Direktör Vekili Hirofumi Umetani gecede birer konuşma yaptı.

GÜÇLÜ İŞ BİRLİĞİ

İnci GS Yuasa’nın 34’üncü yılında, deneyim ve teknolojiyi birleştirerek yol aldığını belirten İnci İcra Kurulu Direktörü Cihan Elbirlik, enerji sektörünün büyük bir hızla dönüştüğünü söyledi. İnci GS Yuasa’nın İzmir’de, Türkiye’de ve dünyada sektörüne öncülük eden şirketlerden biri ğunu vurgulayan Elbirlik şöyle konuştu: “Sektörünün global devlerinden Japon ortağımız GS Yuasa’nın asırlık bilgi, birikim ve tecrübesinden de yararlanarak Türkiye’de sektörün teknoloji ve hizmet lideri olarak başarıları çoğaltmaya devam ediyoruz.”

LİDERLİK BİZİM İŞİMİZ

İnci GS Yuasa İcra Kurulu Direktör Vekili Hirofumi Umetani, “Ortaklığımızın 3’üncü yılında 50 milyonuncu akümüzü üretim bandından indirdik. 50’nci yılımız için belirlediğimiz hedef, 150 milyon akü üretmek. Bu noktada en büyük güvencemiz ve desteğimiz 2019 yılında hizmete alacağımız 3’üncü fabrikamız olacak. Güçlü ortaklığımız sayesinde yatırımlarımızla büyümeye devam ediyoruz. Dünyanın lider kuruluşlarından olmanın verdiği sorumlulukla daha çok çalışacağız, daha çok üreteceğiz ve dünyanın enerji depolama lideri pozisyonumuzu pekiştireceğiz” .

TÜRKİYE İÇİN ÜRETİYORUZ

İnci Holding Yönetim Kurulu Başkanı Neşe Gök ise konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Bugün İnci Holding olarak yeni açılacak olan akü tesisimiz ile birlikte 8 üretim tesisimizde toplam üretimimizin yüzde 63’ünü 100’den fazla ülkeye ihraç eden bir konuma geldiysek bunda her bir çalışanımızın emeği büyük! Bölgemizden tüm dünyaya ihracat yapan, ürünleri tüm dünyayı dolaşan bir şirket olarak hem Ege’nin hem de ülkemizin gelişimi için çalışıyoruz. Daha çok üretip daha çok katkı sağlayacağız. Bu doğrultuda şirket vizyonumuzu da ‘Geleceğin iş alanlarında, uluslararası yatırımlarla, şirket değerini katlayarak yeni nesillere aktarıyoruz’ olarak yeniledik” .

@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA