Advert

Garaj sorununu Sedat Şahin çözdü

İstanbul'da kentiçi toplu taşıma hizmeti veren şirketlerden Özuluş A.Ş.'nin yaşadığı garaj sıkıntısı çözüme kavuştu. Anadolu yakasında İETT tarafından 2 aynı noktada oluşturulan garaj sayesinde halk otobüsü esnafının park sıkıntısı ortadan kalktı.

Garaj sorununu Sedat Şahin çözdü
Garaj sorununu Sedat Şahin çözdü Admin
Bu içerik 2659 kez okundu.

Özulaş A.Ş. Başkanı Sedat Şahin, yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu toplantıda 4'üncü Bölge işletmecilerinin katılımı ile şirket konferans salonunda bilgilendirme ve istişare toplantısı yaptı. Toplantıda Şahin, esnafa müjdeli haberi verdi. İşletme bölgesi verileri, hat güzergâhı ve yaşanan sorunlar için nelerin yapılacağı gibi konuların görüşüldüğü toplantıda 4.  Bölge sorumlusu Başkan Yardımcısı Cahit Seçilmiş ve Denetleme kurulu üyesi Bülent Yağız konu hakkında görüş bildirdi.

İSRAFIN ÖNÜNE GEÇİLDİ

İstanbul özel halk otobüsleri camiasının gündemi ile ilgili işletmecilere bilgi veren Başkan Sedat Şahin, İBB ve İETT nezdinden yapılan çalışmalardan da bahsetti. Şahin, "Otobüs parklanma konusunu çözdük. 2 ayrı noktada bölge garajı oluşturuldu. Burada otobüslerimiz hem gece parklanacak hem yıkama hem de teknik bakımları yapılacak. Hayata geçirdiğimiz garaj projemiz ile birlikte sokak aralarındaki parklanmayı sona erdirdik. Bu çalışmada en büyük pay, İETT'nindir. Belirlenen garajlarda otobüslerimizi park edeceğiz. Bunun karşılığında ise İETT'ye herhangi bir bedel ödemeyeceğiz. Park yeri ararken kaybedilen ve yakıt israfının da önüne geçtik. Ülke kaynaklarının doğru kullanılmasının sağlanması amacıyla bu garajlarda araçların bakım, onarım, yağ, su, mazot ikmalinin ve otobüs temizliği hizmetlerinin yerine getirilmesi sağlandı" .

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamoğlu'ndan otobüsçü jest bekliyor
İmamoğlu'ndan otobüsçü jest bekliyor
Ford standartlara meydan okudu
Ford standartlara meydan okudu