Advert

Akbulut 3 çekici aldı

Avrupa, Ortadoğu ve Türkî Cumhuriyetlere karayolu taşımacılığı alanında hizmet veren Akbulut Nakliyat, araç alımında tercihini Volvo Trucks'tan yana kullandı. Firma, siparişini verdiği 3 adet Volvo FH 540HP 4x2 XL kabin E6 çekiciyi teslim alarak filosuna dahil etti.

Akbulut 3 çekici aldı
Akbulut 3 çekici aldı Admin
Bu içerik 8958 kez okundu.

Akbulut Nakliyat'a satışı yapılan çekiciler, düzenlenen tören ile teslim edildi. Araç teslim törenine Akbulut Nakliyat sahibi Yusuf İlboğa ile Temsa İş Makinaları Kamyon Satış Müdürü Bora Gür katıldı. Yakıt tasarrufu, sürüş güvenliği, I-shift şanzımanı ve 1260 litre büyük yakıt tankı özellikleri ile öne çıkan Volvo FH 540HP 4x2 XL kabin E6 çekicileri filosuna katan Akbulut Nakliyat’ın 45 araçlık filosunun 44’ü Volvo Trucks markasından oluşuyor.

İŞLETME DOSTU ARAÇ

Yusuf İlboğa, “Yüksek performans ve üstün donanımları sayesinde şoförlerimize güvenli ve konforlu sürüş ortamı sağlayan Volvo Trucks ile nakliye sektöründe büyümeye devam ediyoruz. Volvo Trucks’ın geliştirdiği, uzun yol vites değişim yazılımına sahip I-shift şanzıman ve özel tasarlanmış diferansiyel tahvil oranı ile yüksek yakıt tasarrufu sağlıyor. Euro 6 emisyon normlarına sahip olması da firma olarak bizim çevresel duyarlılığımızla örtüşüyor. İşlerimize kattığı tüm bu pozitif değerlerden dolayı Volvo Trucks markası ile yolumuza devam ediyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yıldırım sevinci
Yıldırım sevinci
Fuarın gözdesi Ekol
Fuarın gözdesi Ekol