Advert
Advert

Yılın kamyonu Daf oldu

Ağır ticari araç üreticilerinden Daf Trucks, 2018 Ticari Filo Ödülleri'nde Daf LF dağıtım serisi ile İngiltere’de, “Yılın Kamyonu” unvanını aldı. Bu yılki ödül ile Daf, Avrupa pazarında en iyi ödülünü beşinci defa almanın haklı gurunu yaşadı.

Yılın kamyonu Daf oldu
Yılın kamyonu Daf oldu Admin
Bu içerik 1234 kez okundu.

Sert rekabete karşın Daf LF, filo operatörleri ve Daf'ın satış sonrası destekleri ile çok yönlülüğü, güvenilirliği ve her yönüyle çekiciliği ile yine bir zafer kazandı. Daf’ı rakipsiz yapan şeyin güçlü desteği, güvenli olması ve düşük işletme maliyetlerini aynı anda sağlayabilmesi olduğunu belirten jüri üyeleri LF’in filo olarak tekrar unvanını koruduğunu da söyledi. Kentsel ortamlardaki çok yönlülüğü belirleyici özelliği olan LF, geniş kabin ve rafine sürüş deneyimi ile Daf’ı sürücülerin gözdesi yapıyor.

EN İYİ KAMYON

Daf Trucks'ın premium XF serisi, CF serisinin yanı sıra öncelikli olarak “2018 Uluslararası Kamyonu” seçildi ve daha sonra Polonya, Slovakya, Slovenya ve Kuzey İrlanda'da Yılın Ulusal Kamyon Ödülü’nü aldı. Daf Yönetim Kurulu Üyesi Richard Zink, “Ödülü yeniden kazanmak doğal olarak bizi çok heyecanlandırdı.Bu saygın şirketin huzurunda bu kategorideki yarışma ile LF, yine en iyi kamyon olduğunu kanıtladı” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karsal hizmete başladı
Karsal hizmete başladı
Thermo King yeni ürününü pazara sundu
Thermo King yeni ürününü pazara sundu