Advert

T 2019 pazarda yerini aldı

Ağır ticari araç üreticilerinden Renault Trucks, T 2019 modelini satışa sundu. Yeni Euro 6 Step D motoru ile donatılan T 2019 versiyonu, önceki modellere göre yakıt tüketimde ekstra yüzde 3 tasarrufuyla dikkat çekiyor. Araç, kabin içi ve sürücü konforunu arttıran yeni ekipmanlarla donatıldı.

T 2019 pazarda yerini aldı
T 2019 pazarda yerini aldı Admin
Bu içerik 1889 kez okundu.

Renault Trucks T ve T yüksek kabinin 2019 versiyonu, 1 Eylül 2019 tarihinden itibaren yürürlüğe girecek yönetmeliğe uygun olan DTI 11 ve DTI 13 Euro 6 Step D motorlarla donatıldı. Araçlar, daha yüksek dayanıklılık için yeni malzemelerden üretilen ileri nesil bir partikül filtresine sahip. Yedinci enjektör kaldırılırken bir Adblue kalite sensörü de eklendi.

SÜRÜCÜ KONFORU ARTTI

Pazarda yerini alan Renault Trucks T 2019, yeni nesil bir Optivision sistemi ile geliştirildi. Vites değişimini optimize etmek için yol topografyasını kullanan bu öngörülü hız regülatörü, verileri artık doğrudan araçta depoluyor. Böylece GPS'in tünel gibi bilgi sağlayamadığı alanlarda bile bağlantı kaybolmadığından sürücü konforunu artırıyor. Aynı da rota bilgisi daha kesinlik kazandığından sürücülerin yolculuğu daha iyi planlamasını sağlıyor. Öte yandan uyarlanabilir Eco Hız Kontrol Sistemi, yeni ayarlarıyla daha az yakıt tüketimi sundu. Bu yenilikler ve yeni ekipmanların bütünü, önceki modeller ile karşılaştırıldığında müşterilerin yüzde 3'lük ekstra bir yakıt tasarrufu elde etmesini sağlıyor.

GELİŞTİRİLMİŞ KABİN İÇİ

2019 model T serisi kabinlerinde yeni üst düzey kaplamalar kullanıldı. Araç gösterge panosunda, siyah deri koltuklar ve yeni bir gri tavan döşemesiyle birlikte kapıların içinde karbon kaplama bulunuyor. Araç dışında, radyatör ızgarası ve kanat aynaları artık parlak siyah veya eloksallı turuncu gibi iki renk seçeneğiyle özelleştirilebiliyor. Sürücü kapısında yer alan Renault Trucks araç plakası, aracın adı, gücü ve motor özelliklerinin daha kolay görünür haliyle hazırlandı. Ayrıca, araç sahiplerinin diledikleri şekilde kişiselleştirebilecekleri özel bir boş bölüm de bulunuyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan ailesi yasta
Erdoğan ailesi yasta
Temsa'da Uzun dönemi
Temsa'da Uzun dönemi