Advert

Karsan itibar ödülü kazandı

Yerli üretici Karsan, “The One Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri”nde, ticari araç sektöründe halk jürisi tarafından “Yılın İtibarlısı” seçildi.

Karsan itibar ödülü kazandı
Karsan itibar ödülü kazandı Admin
Bu içerik 2753 kez okundu.

Marketing Türkiye ve Akademetre işbirliğiyle düzenlenen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nin kazananları belli oldu. Ödüller, 12 ilde toplam bin 200 kişiyle yüz yüze yapılan görüşmeler sonucunda sahiplerini buldu. 2018 yılı içerisinde itibarını en çok artıran 34 sektör markası “Yılın İtibarlısı” ödülünü almaya hak kazandı. Ticari araç sektöründe gerçekleştirdiği stratejik işbirlikleri ve müşteri odaklı çalışmalarıyla Karsan, itibarını en çok artıran marka seçildi. Karsan, The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri kapsamında, halk jürisi tarafından ‘Yılın İtibarlısı’ ödülünü almaya hak kazandı.

Karsan Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Arpacıoğlu, 2018 yılında yurtiçi ve yurtdışında önemli başarılara imza attıklarını belirterek, “2 yıl önce ilk tohumlarını serptiğimiz müşteri, kalite ve teknoloji odaklı yaklaşımımızın olumlu sonuçlarını görmekten mutluluk duyuyoruz. 2018 yılında Jest+ ve Atak modellerimiz ile bir yandan yurt içinde pazar payımızı yükseltirken, yaptığımız ihracat ve kazandığımız ihalelerle de marka bilinirliğimizi artırmayı başardık. 2019 yılında ise müşteri memnuniyetini daha da üst seviyelere çıkartmak, yurtiçi ve yurtdışı hedeflerimizin odak noktası olacaktır” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yıldırım sevinci
Yıldırım sevinci
Fuarın gözdesi Ekol
Fuarın gözdesi Ekol