Advert

Baykant, Volvo’yu tercih etti

Batı ve Doğu Avrupa ülkelerine nakliyat gerçekleştiren Baykant Uluslararası Nakliyat, Volvo Trucks’ın midilli çekici olarak tabir edilen FH13 460HP XLOW modelinden 4 adet satın aldı. Filosunda 10 adet araç bulunan Baykant Nakliyat, gerçekleşen son satışla birlikte Uluslararası ve Yurtiçi Eşya Taşımacılığı belgesi olan C2 belgesini de almaya hak kazandı.

Baykant, Volvo’yu tercih etti
Baykant, Volvo’yu tercih etti Admin
Bu içerik 5667 kez okundu.

Baykant Uluslararası Nakliyat’ın filosuna dahil ettiği 950 mm pleyt yüksekliğine sahip FH13 460HP XLOW çekiciler, yüksek yakıt tasarrufu ve sürüş güvenliği ile öne çıkıyor. FH13 460HP XLOW çekicilerde Volvo Trucks’ın geliştirdiği bir inovasyon olan otomatikleştirilmiş şanzıman da bulunuyor. Aracın teslimat töreni, Baykant Uluslararası Nakliyat firma sahibi Yıldıray Merdivan, Temsa İş Makinaları Marmara Bölge Satış Yöneticisi Ufuk Ulus ve Volvo Finansal Hizmetler Bölge Müdürü Emrah Barış’ın katılımıyla firmanın genel merkezinde gerçekleşti.

MALİYET AVANTAJI

Neden Volvo Trucks’ı tercih ettiklerine değinen Baykant Nakliyat firma sahibi Yıldıray Merdivan şunları söyledi: “Baykant olarak 14 yıldır düzenli olarak, Avusturya, İsviçre, Almanya ve Hollanda’ya her hafta parsiyel veya komple olarak gıda, farma, tekstil ve bilumum malzemelerin ihracat ve ithalat taşımacılığını yapıyoruz. Çalıştığımız destinasyonlar, çevre bilinci yüksek, ekolojik dengelerin titizlikle gözetildiği ülkeler olduğu için, bu normlara uygun üretilen çekicileri tercih ettik. Bunun dışında çekicilerin Euro 6-C uygunluğu, bize bu ülkelerde otoyol vergileri açısından da avantaj sağlayacak. Öncelikli tercih sebebimiz bu maliyet avantajlarıydı ancak bunların yanı sıra Volvo Trucks kalitesi ve güvencesi, Volvo Finansal Hizmetler’in desteği ve Temsa İş Makinaları’nın dört dörtlük hizmeti de tercihimizde etkili oldu.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yıldırım sevinci
Yıldırım sevinci
Fuarın gözdesi Ekol
Fuarın gözdesi Ekol