Advert

Thermo King yeni ürününü pazara sundu

Soğutucu üniteleri markalarından Thermo King, kamyonetler ve vanlar için geliştirilmiş tamamen elektrikli B Serisi model soğutucu üniteleri ile ürün gamını genişletti. Ünite, motor kısmında herhangi bir kompresöre ihtiyaç duyulmadan aracın kendisine ait akü sistemiyle çalışıyor.

Thermo King yeni ürününü pazara sundu
Thermo King yeni ürününü pazara sundu Admin
Bu içerik 2126 kez okundu.

Geliştirilen B-Serisi, sessiz çalışması sayesine gürültü kirliliği konusunda hassas bölgelere, şehirlere yapılacak dağıtımlar için ideal ünite olarak öne çıkıyor.  Kullanıma hazır TracKing sistemi ile de ünitenizi uzaktan gerçek lı takip ve görüntüleme imkanı veriyor. Böylece soğuk zincir operasyonunun gereklilikleri olan ünite sıcaklığı, ürünü koruma ve ında teslimat gibi kriterler denetim altına alınıyor.

Thermo King Müdürü Suna Türk Tuzcuoğlu, B 100 ve B 100 Max 30 50 modellerin ilaç taşımacılığına tam uyum sağlandığını söyledi. Tuzcuoğlu, "Kompakt bileşenleri sayesinde maksimum yükleme alanına sahip olunan B serisi, kolay montajı sayesinde, araçta herhangi bir modifikasyon veya tadilat gerektirmiyor. Tüm versiyonlar, taze ve dondurulmuş ürün operasyonları için en elektrikli kullanım kolaylığı sağlıyor" .

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hürjet'te ön tasarım tamam
Hürjet'te ön tasarım tamam
Erdoğan ailesi yasta
Erdoğan ailesi yasta