Advert

Plastik konteyner ile tasarruf

CHEP, dünya genelinde otomotiv ve beyaz eşya sektörünün hem yurt içi hem de yurt dışı tedarik zincirleri için yeniden kullanılabilir katlanabilir plastik konteyner (FLC) Çözümleri sunuyor. Hem dolu olarak hem de katlanarak istiflenebilen konteynerler, nakliye ve depolama alanındaki verimliliği artırıyor.

Plastik konteyner ile tasarruf
Plastik konteyner ile tasarruf Admin
Bu içerik 302 kez okundu.

Katlanabilir plastik konteyner (FLC) çözümleri; Avrupa, Amerika ve Asya Pasifik’teki otomotiv endüstrisi tarafından hem yurt içi hem de yurt dışı tedarik zincirleri için kullanılmaya başladı. Paylaşıma ve yeniden kullanıma dayalı bir hizmet sunan CHEP, katlanabilir konteynerleri ile tedarik zincirinde bulunan riskleri, depolama alanını, bunların yönetimi için harcanan maliyeti azaltıyor.

DEPOLAMADA VERİMLİLİK ARTTI

CHEP konteynerleri; katalizör, radyatör ızgarası, şanzıman, motor parçaları ve akü gibi ürünleri toplu olarak taşımak için tasarlanıyor. Konteyner çeşitleri, iki erişim kapısı ve dört yönden girişe izin veren tabanı ile bölgesel gereksinimleri karşılamak için farklı yüksekliklerde bulunuyor. İş ortaklarının tedarik zincirindeki lojistik ve operasyonel verimliliğini artıran CHEP, bu sayede müşterilerinin ambalaj, depolama, nakliye maliyetlerini düşürüyor; daha az atık, elleçleme ve kirlilik ile ürünlerin korunmasını ve daha fazla ürünün olması gerektiği yere ulaşmasını sağlıyor. CHEP Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Serhat Enyüce; “Boş konteynerlerin taşıma maliyetini azaltacak şekilde tasarlandı ve depolama alanını maksimuma çıkarmak için katlanabiliyor. Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize, özellikle tedarik zincirlerini daha verimli hale getirmek ve ürün akışlarını daha iyi yönetmelerini sağlamak amacıyla farklı ebatlarda üretilmiş yeniden kullanılabilir ekipmanlar sunuyoruz” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Naci Yağız güven tazeledi
Naci Yağız güven tazeledi
Hürjet'te ön tasarım tamam
Hürjet'te ön tasarım tamam