Advert

Biricik Grup'un yatırımı F-MAX’a

1930’lu yıllardan bu yana Türkiye çapında sirke ve alkollü içecek imalatı gerçekleştiren, yıllık yaklaşık 15 milyon litre üretime sahip Denizli merkezli Biricik Grup, filosunu 5 adet Ford Trucks F-MAX ile genişletti. Teslim alınan yeni araçlar, firmanın ürünlerinin Türkiye çapındaki dağıtımında kullanacak.

Biricik Grup'un yatırımı F-MAX’a
Biricik Grup'un yatırımı F-MAX’a Admin
Bu içerik 6147 kez okundu.

Biricik Grup'a satışı yapılan araçlar, düzenlenen tören ile teslim edildi. Araç teslim törenine; Biricik Grup Yönetim Kurulu Başkanı Selim Erdoğan, Başkan yardımcısı Zahide Erdoğan, Genel Müdür Aytaç Kaya ve Ford Trucks Satış Bölge Müdürü Mete İnceer katıldı. Törende satışı gerçekleştiren Yarımca Otomotiv'den ise satış müdürü Murat Aşkın ve satış danışmanı İlker Kayacan da hazır bulundu.

Teslimat sonrası açıklamada bulunan Biricik Grup Yönetim Kurulu Başkanı Selim Erdoğan, “Türkiye çapında her geçen gün büyüyen pazar payımızla beraber, ürünlerimizin bayilerimize sevk edilmesinde ihtiyacımızı karşılayacak modern, güçlü, tasarruflu araçlarla filomuzu güçlendirmek için tercihimizi Türk mühendislerin geliştirdiği ve ülkemizde üretilen Ford Trucks F-MAX’ten yana kullandık. F-MAX, 500 PS güce sahip, düşük yakıt tüketimiyle dikkat çeken yüksek performanslı motoru ve ileri teknolojik donanımları ile hem şirketimizin hem de kaptan arkadaşlarımızın büyük beğenisini kazandı. Biricik Grup olarak, 90 yıla yakın köklü mirasımızı, modern tesislerimiz, yenilenen araç filomuz ve kaliteli içecek ürünlerimizle birlikte yüksek müşteri memnuniyeti ve pazar liderliğiyle sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yıldırım sevinci
Yıldırım sevinci
Fuarın gözdesi Ekol
Fuarın gözdesi Ekol