Advert

Avrupa’nın treyler markası Krone

Münih’te düzenlenen törenle 2019 Prestij Ödülleri verildi. Treyler kategorisinde bulunan Krone, Avrupa’nın En Prestijli Treyler Markası Ödülü’nün sahibi oldu.

Avrupa’nın treyler markası Krone
Avrupa’nın treyler markası Krone
Bu içerik 551 kez okundu.

Krone, 2019 Prestij Ödülleri’nde treyler kategorisinde ilk sırayı aldı. Düzenlenen ödül töreninde 12 farklı kategoride ödül dağıtılırken, Avrupa’nın En Prestijli Treyler Markası Ödülü Krone’ye verildi. Ödülü, tüm Krone ailesi adına Krone Grubu Genel Müdürü Bernard Krone aldı. Krone, bir diğer kategori olan üst yapı kategorisinde ise ikinci sırada kendine yer buldu.

ÇEKİCİ YERİNE TREYLER

Ödül töreni esnasında yaptığı konuşmasında bu iki ödülün Krone’nin sürekli kendini geliştiren ve ürün ve hizmetlerini daima iyileştiren bir marka gerçeğini kanıtladığını vurgulayan Bernard Krone, “Dijitalleşme trendi Ticari Araç endüstrisine çok hızlı bir giriş yaptı. Sektörün karar vericilerinin net bir şekilde çekiciden uzaklaşıp nakliyede asıl verimi ve kârlılığı sağlayan treylere odaklandığını görüyoruz. Sektördeki bu eğilim bizi en kaliteli treyleri üretmeye teşvik etmekle birlikte her geçen gün treylerimizi yenilikçi çözümlerle en verimli hale getirmeyi ilke ediniyoruz. Eylül ayında Hannover’de düzenlenen IAA fuarında sunduğumuz birçok yeniliğin sektörden çok olumlu tepkiler aldığını gördük.” şeklinde sözlerini sürdürdü.

Prestij Ödülleri her yıl bağımsız pazar araştırma şirketi Klefmann tarafından yapılan görüşmelere istinaden dağıtılıyor. Bu sene 650’den fazla filo yöneticisi, Ticari Araçlar sektöründeki 110 farklı markanın araç, ürün ve hizmetlerini, bire bir gerçekleştirilen görüşmelerde değerlendirerek 12 farklı kategoride ödül dağıtıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İmamoğlu'ndan otobüsçü jest bekliyor
İmamoğlu'ndan otobüsçü jest bekliyor
Ford standartlara meydan okudu
Ford standartlara meydan okudu