Advert Advert
Advert

Otokar’dan bayilere plaket

Otokar, yurt içi otobüs ve kamyon bayileriyle bir araya geldi. Satışta başarı gösteren bayilere plaket takdim edilen toplantıda Otokar’ın 2018 değerlendirmesi yapıldı ve 2019 yılı hedefleri paylaşıldı.

Otokar’dan bayilere plaket
Otokar’dan bayilere plaket Admin
Bu içerik 1352 kez okundu.

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar’ın üst yönetimi, pazarlama-satış ve satış sonrası ekibi ile yurt içi otobüs ve kamyon bayileri, Otokar’ın Sakarya’daki fabrikasında bir araya geldi. Düzenlenen organizasyonla 2018 değerlendirme toplantısı ve plaket takdimi gerçekleştirildi.

Otokar’ın 2018 yılı değerlendirmesinin yapıldığı ve otomotiv pazarının değerlendirildiği toplantıda, şirketin 2019 yılı hedefleri ve beklentileri paylaşıldı. Türkiye genelindeki 22 bayinin temsilcilerinin katıldığı toplantıda 2018 yılında satışta başarı gösteren otobüs ve kamyon bayilerine plaket takdim edildi. Ekonomik koşullara ve pazardaki daralmaya rağmen Otokar’ın 2018 yılının başarıyla tamamlandığını ve faaliyet gösterdiği segmentlerde 10’uncu kez Türkiye’nin en çok tercih edilen otobüs markası olduğunu belirten Otokar üst yöneticileri, tüm bayilere toplantıya katılımları için teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

1xbet girişfilm izle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bana ne Amerika'dan
Bana ne Amerika'dan
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor
Kadınların ulaşım da istihdam sayısı artıyor