Deniz
Giriş Tarihi : 20-02-2019 12:57   Güncelleme : 14-07-2019 14:35

Suzuki Marin, ürünlerini sunacak

Suzuki Marin, CNR Avrasya Boat Show’a katılarak ürün gamını deniz tutkunları için sergilemeye hazırlanıyor.

Suzuki Marin, ürünlerini sunacak

Denizcilik alanında dünyanın en büyük ikinci tekne ve yat fuarı olan CNR Avrasya Boat Show, bu yıl 14’üncü kez kapılarını açıyor. Suzuki Marin, 23 Şubat-3 Mart tarihleri arasında İstanbul Yeşilköy’de düzenlenecek fuarda ürün gamını deniz tutkunlarının beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Suzuki Marin’in en iddialı modelleri arasında, DF 350A ve DF 9.9B yer alıyor.

YAKIT EKONOMİSİ

9.9 HP gücündeki, Lean Burn ve Aküsüz Yakıt Enjeksiyon Sistemi ile dizayn edilmiş modeli DF 9.9B, denizdeki motor problemlerini en aza indiriyor. DF 9.9B modeli, kullanıcılarına titreşimsiz çalışma, her koşulda daha iyi ivmelenme ve denizde sıkıntı çıkarmayan uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. DF 9.9B modeli ayrıca, Suzuki Lean Burn teknolojisi sayesinde üstün yakıt ekonomisiyle de öne çıkıyor.

DENGEYİ SAĞLIYOR

Suzuki DF 350A’da bulunan ters dönüşlü çift pervane teknolojisi, her iki pervanenin farklı yönlerde dönmesini sağlayarak su üzerinde olağanüstü dengeli bir seyir sağlıyor. 350 HP’lik güce sahip olan model, dişli kutusunun gelişmiş tasarımı sayesinde suyun sürtünme direncini en aza indirerek yakıt tüketiminin minimumda kalmasıyla rakiplerinden ayrışıyor. Deniz motorlarında ilk defa Suzuki tarafından geliştirilen ters dönüşlü çift pervane sistemi ayrıca, yüksek itiş gücü sayesinde hızlı ivmelenmenin yanı sıra teknenin daha kısa mesafede durmasını sağlıyor.