Treyler
Giriş Tarihi : 22-02-2019 15:18   Güncelleme : 24-08-2019 11:03

Can Nakliyat'ın adresi Tırsan

Türkiye’nin öncü lojistik firmalarından Can Uluslararası Nakliyat, 2019 yılı araç yatırım programı dahilinde tercihini Tırsan'dan yana kullandı. Firma, siparişini verdiği 10 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus SCS X+ treyleri teslim alarak filosunu güçlendirdi.

Can Nakliyat'ın adresi Tırsan

Eskişehir merkezli Can Uluslararası Nakliyat, Tırsan ile olan iş birliğini 10 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus SCS X+ teslimatıyla güçlendirdi. Düzenlenen teslimat törenine; Can Uluslararası Ağır Nakliyat şirket ortakları Faruk Can, Ömer Can, Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, ve Yurt İçi Satış Yöneticisi Osman Keleş katıldı.

MÜŞTERİSİYE ÇÖZÜM ÜRETİYOR

Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, “Tırsan olarak, dünyanın her yerindeki müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre araç geliştiriyor ve üretiyoruz. Özellikle rekabet koşullarının giderek zorlaştığı bu dönemde dayanıklı, geniş opsiyonlu ve verimli ürünlerimizle Türk nakliye firmalarının rekabet gücünü artırmaya devam ediyoruz. Geniş satış sonrası hizmetlerimizle müşterilerimizi operasyon süreçlerinde de yalnız bırakmıyoruz. Tercihini Tırsan’dan yana kullanan Can Uluslararası Nakliyat’ın ürünlerimizden memnun kalarak, yeniden bizi tercih etmesinden büyük mutluluk duyuyoruz ve iş birliğimizin uzun yıllar süreceğine inanıyoruz” dedi.

TIRSAN'LA BÜYÜYORUZ

Can Uluslararası Nakliyat ortağı Faruk Can, yeni büyüme hedefleri doğrultusunda filolarını güçlendirme kararı aldıklarını ve bunun için de en doğru tercihin Tırsan olduğunu söyledi. Faruk Can, “Filomuzdaki Tırsan araçlarından çok memnun kaldığımız için tercihimizi yine Tırsan’dan yana kullandık. Kalitesi, verimliliği ve sunduğu ticari avantajların yanı sıra Tırsan, satış sonrası servis hizmetleriyle de fark yaratıyor. Son olarak filomuza kattığımız Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus SCS X+ treylerlerin özellikle arka baba açılır opsiyonu, operasyonel işlerimizde bize büyük avantaj sağlayacak ” açıklamasını yaptı.

@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA