Advert

Lojistikçiler başarı hikayeleri ile yarışıyor

Dokuz Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi ve Ege Lojistik Derneği (ELODER) tarafından ortaklaşa düzenlenen ve “iyi uygulamalar/başarı hikayeleri” temelli kurgulanan “Lojistik Ödülleri” için başvurular başladı.

Lojistikçiler başarı hikayeleri ile yarışıyor
Lojistikçiler başarı hikayeleri ile yarışıyor Admin
Bu içerik 793 kez okundu.

2019 Ege Bölgesi Lojistik Ödülleri, kurum ve profesyonellerin lojistik konularında gerçekleştirdikleri faaliyet ve projelerin ortaya çıkarılarak başarı örnekleri olarak paylaşılmasını hedefliyor. Akademisyen ve lojistik profesyonellerden oluşan jüri, 8 Nisan 2019 tarihine kadar sunulan başvuruları doküman incelemesine tabi tutacak ve belli ölçütleri aşan başvuruları 25 Nisan 2019 tarihinde Dokuz Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi Konferans Salonunda düzenlenecek olan ve herkese açık olan sunuma çağıracak. Bu sunumda, ilgili kategorilerde başarılı olan kurum ve profesyoneller açıklanacak.

Bu yıl ilki düzenlenecek olan yarışmaya ilişkin DEÜ Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Deveci yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Yarışmanın temel amacı iyi lojistik ve tedarik zinciri uygulamalarının lojistik ekosisteminde paylaşılmasını sağlayarak hem uygulamaya hem de akademiye katkı sağlamak. Ülkemizde, iyi uygulamaların sayısının arttığını çok iyi biliyoruz. Amacımız, bu uygulamaları görünür kılmak. 30'ucnu yılını geride bırakan fakültemizin önemli bir misyonu olan bu çalışmayı ELODER ile de beraber yapıyor olmak bizim için mutluluk verici.”

8 Nisan 2018 tarihine kadar başvuruların yapılabileceği “Lojistik Ödülleri 2019” için belirlenen alanların “Tedarik Zinciri Tasarımı , Soğuk Zincir Uygulamaları, Bilişim Sistemleri ve Teknoloji Uygulamaları, Lojistik İnovasyon , Ulaştırma & Sevkiyat, Stok Yönetimi ve Depolama ve Sipariş Yönetimi” olduğunu belirten ELODER Başkanı Osman Doğrucu yaptığı açıklamaya şunları da ekledi “seçime söz konusu olacak tüm projelerin; 1 Ocak 2017- 1 Nisan  2019 arasında gerçekleşmiş olmasını başvuru olarak şart koşuyoruz.” Lojistik Ödülleri 2019 için başvurular  www.eloder.org sitesinden gerçekleştirilebiliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Naci Yağız güven tazeledi
Naci Yağız güven tazeledi
Hürjet'te ön tasarım tamam
Hürjet'te ön tasarım tamam