Advert

Her ülkede bir lojistik ofisi var

Lojistik sektörünün köklü şirketlerinden Fevzi Gandur Logistics, dünyanın en büyük lojistik networklerinden WCA’nın Singapur’da düzenlenen ‘Network Konferansı’na katıldı. Şirket Genel Müdürü Hasan Şafak, "Afrika, Ortadoğu ve Amerika ülkelerindeki ticaret potansiyeli artış gösterdi. Bu pazarlarda daha güçlü hale gelmeyi hedefliyoruz" dedi.

Her ülkede bir lojistik ofisi var
Her ülkede bir lojistik ofisi var Admin
Bu içerik 946 kez okundu.
Advert

Türkiye'de 71 yıldır lojistik sektöründe faaliyet gösteren Fevzi Gandur Logistics, 191 ülkede geniş bir üye ağına sahip ve dünyanın en büyük lojistik networklerinden biri olan WCA’nın Singapur’da düzenlenen ‘Network Konferansı’na katıldı. Bu yıl 11'incisi gerçekleşen ve farklı ülkelerden 3 bine yakın lojistik şirketinin boy gösterdiği konferansta yer alan Fevzi Gandur Logistics, network üyeleri ve potansiyel müşteri adaylarıyla önemli temaslarda bulundu.

MÜŞTERİLERE AVANTAJ

Etkinlikle ilgili değerlendirmelerde bulunan Fevzi Gandur Logistics Genel Müdürü Hasan Şafak, Afrika, Ortadoğu ve Amerika ülkelerindeki ticaret potansiyelini yakından takip ettiklerini ve bu bölgelerdeki partnerleri ile önemli görüşmeler gerçekleştirdiklerini açıkladı. WCA yapılanmasına bir yıl önce girdiklerini dile getiren Şafak, kısa sürede üye acentelerin Türkiye’deki en önemli çözüm ortağı haline geldiklerine dikkat çekti. Müşterilerinin özel ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretebilen acenteler ile iş ortaklıkları kurduklarını aktaran Şafak, üyeleri yakından tanıyarak uzmanlık alanlarını ihtiyaçlar doğrultusunda kullanabildiklerini açıkladı. Şafak, “Örneğin, İngiltere’ye giden bir e-ticaret yüklemesini veya Fransa’dan gelecek bir içecek yüklemesini en iyi yapabilecek acenteler ile işbirliği yaparak yüke özel çözümler üretebilir durumdayız. WCA üyeleri arasındaki güvenilir konumumuz sayesinde neredeyse her ülkede ofisimiz var gibi hızlı hareket edebiliyoruz” sözlerini kullandı.

TÜRKİYE’NİN İMAJI GÜÇLÜ

“Ülkemizi mevcut ekonomik şartlarda 2 stant ile temsil etmemiz, yabancı iş ortaklarımızın önce bize, sonra da ülkemize güvenle bakmasına yardımcı olduk” diyen Şafak, konferans boyunca iletişim halinde oldukları üyeler ile pek çok iş birliği ve ortak projeler gerçekleştirdiklerini, hatta birçok taşıma operasyonunu etkinlik sona ermeden başlattıklarını dile getirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Roma'da Karsan ağırlığı
Roma'da Karsan ağırlığı
Ekonomiye katkı
Ekonomiye katkı