Güncel Haber
Giriş Tarihi : 27-03-2019 15:58   Güncelleme : 14-07-2019 12:55

Mobil 6 yıldır GO ile çalışıyor

Madeni yağ üreticisi Mobil Oil Türk, yakıt istasyonlarından GO ile yürüttüğü işbirliğin de 6'ncı yılını geride bıraktı. İşbirliği kapsamında, Türkiye genelindeki tüm GO istasyonlarında bulunan, sentetik motor yağı Mobil 1TM’in sunduğu avantajlardan daha fazla araç kullanıcısının faydalanması hedeflendi.

Mobil 6 yıldır GO ile çalışıyor

Türkiye’de 114 yıldır madeni yağların üretimi ve pazarlanması konusunda faaliyetlerini yürüten Mobil Oil Türk, yurtiçinde ve yurtdışında gerçekleştirdiği faaliyetlerin yanı sıra yürüttüğü işbirlikleriyle de örnek çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Bu kapsamda Mobil Oil Türk, Türkiye’nin yeni nesil yakıt istasyonu GO ile markanın faaliyetlerine başladığı 2013 yılından bu yana yürüttüğü işbirliğinde 6 yılı geride bıraktı. Mobil Oil Türk, dünyanın önde gelen sentetik yağ markası olan ve yalnızca aracın performansını artırmakla kalmadığı gibi yakıt tasarrufu da sunan Mobil 1TM’in Türkiye genelindeki tüm GO istasyonlarında araç kullanıcıları ile buluşmasını sağlayan işbirliğini uzun yıllar devam ettirmeyi amaçlıyor.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Mobil Oil Türk Genel Müdürü Münci Bilgiç, “Mobil Oil Türk olarak hem yurtiçindeki hem de yurtdışındaki çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Sektördeki birçok isme yürüttüğümüz projelerle örnek oluyoruz. Ve projelerimizin uzun soluklu ve sürdürülebilir olması da bizim için çok kıymetli. 6 yıldır Türkiye’nin Yeni Nesil Yakıt İstasyonu  GO ile yürüttüğümüz işbirliği de bu çalışmalar arasında yer alıyor. Bu birlikteliğimizi daha uzun yıllar devam ettirmeyi hedeflediğimizi belirtmek isterim. Bu işbirliğinin dünyanın önde gelen sentetik yağ markası Mobil 1TM’in sunduğu avantaj ve faydalardan daha çok kullanıcının faydalanması adına son derece önemlidir” ifadesini kullandı.

@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA