Otomotiv
Giriş Tarihi : 29-04-2019 21:59   Güncelleme : 13-07-2019 01:08

Antalya'da Iveco güçlendi

Iveco’nun Türkiye’deki en eski yetkili servislerinden biri olan Samko Otomotiv, yaptığı yatırımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Firma, ağır vasıta segmentine daha iyi hizmet verebilmek için Antalya-Burdur karayolu üzerinde yeni bir tesis açılışı yaptı.

Antalya'da Iveco güçlendi

Tesisin ön tarafında araç teşhirine imkan veren 300 m2 modern kapalı showroom bulunuyor. Iveco Antalya satış faaliyetleri ise Şahinler Otomotiv tarafından yürütülüyor. Ege bölgesinin önde gelen Iveco bayii Şahinler, ticari araç segmentlerinde uzmanlaşmış ekibi ile tüm modellerin satışını gerçekleştiriyor.

Açılış törenine Samko ortakları Nevzat Kaya, Mustafa Bilgiç, Selçuk Göçmez, Bilal Oktar, Şahinler Otomotiv yönetim kuruşu başkanı Ali Şahin, Şahinler Otomotiv Antalya satış müdürü Ramazan Uyanık, Şahinler Otomotiv Antalya satış temsilcileri, Iveco Araç’ı temsilen pazarlama ve üründen sorumlu genel müdür yardımcısı Tansu Giz, satış sonrası hizmetler genel müdür yardımcısı Mustafa Er, bölge ağır vasıta satış müdürü Murat Uçaklı, yedek parça pazarlama ve satış müdürü Berke Nazlıoğlu, satış sonrası bölge teknik müdürü Ertuğrul Sınar, bayi ve iş geliştirme yöneticisi Serkan Gündoğdu katıldı.

Samko Yönetim Kurulu üyesi Bilal Oktar, “Biz Iveco’nun güçlü geleceğine inanıyoruz ve bugün yeni tesisimizi Iveco’nun en yeni ürünleri tanıtarak açmaktan  mutluluk duyuyoruz. 2200 m2’si açık alana sahip olan tesis 1950 m2 kare kapalı alana sahip olup, toplamda 4000 m2’ye oturmaktadır. 850 m2 servis alanı ile aynı anda 15 araca hizmet verebilecek kapasitede. Tesis de  27 kişi çalışıyor” dedi.

MÜŞTERİYE DAHA YAKIN

Törende konuşma yapan Iveco Araç genel müdürü yardımcısı Tansu Giz ise şunları söyledi;   “Biz Iveco Türkiye olarak hızlı büyüyen bir markayız son 9 yılda pazar payımız iki mislinden fazla büyümüştür. Bugün Türkiye’de 3,5 ton ve üstü kamyon segmentinde %7,8 Pazar payı 3. markayız. Iveco'nun yeniden yapılanma çalışmaları çerçevesinde Samko’nun  gördüğünüz yeni, modern tesisini hizmete sunuyoruz. Amacımız hem ürün hem hizmet anlamında tüm gücümüz ile  müşteriye daha yakın olmak. Ben Samko ailesine bu modern tesisi inşa ederek Iveco’ya olan inançlarını gösterdikleri için teşekkür ediyorum. Ayrıca Samko ile işbirliğine giderek burada tecrübeli ekibi ile başarılı bir satış faaliyeti yürüten Ege bölgesi bayimiz Şahinler Otomotiv’e de teşekkürlerimi sunuyorum.”

@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA