Güncel Haber
Giriş Tarihi : 13-05-2019 16:06   Güncelleme : 13-07-2019 00:42

Mobil 5 yıl motor garantisi verdi

Sentetik motor yağı Mobil 1, otomotiv sektöründe çığır açacak bir yeniliğe imza attı. Mobil 1, tüm dünyada kademeli olarak devreye girecek olan “Mobil 1 Motor Garantisi” uygulaması ile araçların üretici garantisi sona erdikten sonra otomobil motorları için ek bir koruma programını hayata geçirdi.

Mobil  5 yıl motor garantisi verdi

Otomobil kullanıcılarının yüzünü güldürecek yeni bir uygulama, Mobil 1 ile hayata geçti. Araçların üretici garantisi sona erdikten sonra otomobil motorları için ek korumayı Mobil 1 üstlendi. Müşteri sadakatini artıracak ve otomobil sahiplerine rahat bir nefes aldıracak garanti uygulaması, 5 yıl ya da 160 bin kilometre boyunca devam edecek.

SADIK MÜŞTERİYE ÖDÜL

Mobil Oil Türk Genel Müdürü Münci Bilgiç, konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Devrim niteliğindeki Mobil 1  Motor Garantisi uygulamamızı 2019’un ikinci yarısında Türkiye’de hayata geçiriyoruz. Böylece otomobil sahipleri, araç üretici garantisinin bitip Mobil 1 Motor Garantisi’nin başlangıcından itibaren yetkili servislerde Mobil 1 motor yağlarını kullandıkları süreç içerisinde 5 yıl ya da 160 bin kilometre boyunca bizim sunduğumuz Mobil 1 Motor Garantisi ile otomobillerini koruma altına alabilecekler” ifadesini bulundu.