Teslimatlar
Giriş Tarihi : 28-05-2019 15:12   Güncelleme : 13-07-2019 00:15

Ekol 131 adet Focus aldı

Ford Şahsuvaroğlu, Türkiye’nin önde gelen lojistik firması Ekol Lojistik’e 131 adet Ford Focus satışı gerçekleştirdi. Filosunu yenileyen Ekol Lojistik, bugünün teknolojisi ile geleceğin akıllı otomotiv dünyasına taşımak üzere yeniden tasarlanan Ford’un sevilen modeli Focus ile operasyonlarına devam edecek.

Ekol 131 adet Focus aldı

İstanbul Pendik’te Ford Şahsuvaroğlu Plaza’da düzenlenen teslimat törenine, Şahsuvaroğlu Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şahsuvaroğlu, Ekol Lojistik Satınalma ve Yatırımlar Genel Müdürü Levent Demir, Satınalma Yetkilisi Burak Uçar, Ford Otosan Filo Satış Müdürü Murat Kılınç ve Filo Bölge Müdürü Görkem Yılmaz katıldı.

MALİYETTE AVANTAJ

Ekol Lojistik Satınalma ve Yatırımlar Genel Müdürü Levent Demir, Ford Otosan ve Şahsuvaroğlu Otomotiv ile iş birliklerinin gelişerek devam edeceğini söyledi. Demir, “Filo yönetiminde işletme giderlerinin en önemli kalemi yakıt ve bakım onarımdır. Yeni Ford Focus’un işletme giderlerimizde önemli bir fayda sağlayacağını gördük ve tercihimizi bu yönde yaptık. Yenilenen tasarımı ile Ford Focus, araçları kullanacak arkadaşlarımızın motivasyonunu yükseltecek bir konfor seviyesinde" dedi

HER KESİMİN GÖZDESİ

Teslimat töreninde Murat Şahsuvaroğlu ise şöyle konuştu: “4'üncü neslinde yüksek performans sunan yeni bir otomobil olarak ortaya çıkan Yeni Focus, bireysel kullanıcıların yanı sıra filolar tarafından da tercih ediliyor. Ekol Lojistik, ülkemizde en geniş araç filosuna sahip lojistik firmalarımızın başında geliyor. Bu geniş filoyu bugün teslim ettiğimiz Focus ile güçlendirmek bizi de mutlu ediyor.”