Güncel Haber
Giriş Tarihi : 29-08-2019 16:27   Güncelleme : 23-09-2019 21:49

HTA'da kiralama dönemi

Uzun dönem araç kiralama ve filo yönetimi çözümleri ile sektörde faaliyet gösteren TEB Arval, hafif ticari araç kiralama hizmetini sunmaya başladı.

HTA'da kiralama dönemi

Operasyonel araç kiralama ve filo yönetimi çözümleri sunan TEB Arval, van, kamyonet ve pikap sınıflarındaki hafif ticari araçların kiralanmasını mümkün kılan Karayolu Taşıma Yönetmeliği’nde yapılan yeni düzenleme ile birlikte kurumlara hafif ticari araç kiralama çözümü de sunmaya başladı.

HER MARKA ARAÇ MEVCUT

TEB Arval, aylık kira bedeline dahil olan periyodik bakım, lastik değişimi, yol yardım, hasar onarım, HGS, yakıt yönetimi hizmetleriyle, müşterilerinin operasyonel ihtiyaçlarına cevap vererek hem zaman tasarrufu hem de uzman bakış açısıyla filo yönetiminde kolaylık sundu. Şirket Genel Müdürü Philippe Chabert, konu ile ilgili olarak “Ticari araçların kiralanabilir olması ile birlikte işletmeler sermayelerini, araç satın almak yerine kendi işletmelerine yönlendirerek, çok daha etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekler. TEB Arval olarak biz de çeşitli marka ve modellerde bagaj, yük, yolcu kapasitesi ve kullanım ihtiyacına göre sunduğumuz kompakt, orta sınıf, büyük sınıf hafif ticari araçlar ile kurumları operasyonel kiralamanın rahatlığıyla buluşturuyoruz” açıklamasında bulundu.