Güncel Haber
Giriş Tarihi : 28-09-2019 14:35   Güncelleme : 30-09-2019 14:47

Brisalılara onur ödülü

Brisa’yı Türkiye’den dünyanın 80 ülkesine taşıyan Brisalılar, şirket yönetimi tarafından başarılı çalışmaları için farklı kriterlerde ve platformlarda ödüllendirildi. Bu kapsamda Brisa’da 2014-2018 yılları arasında 5 ile 30 yıl arasında hizmet vermiş olan 1650 Brisa çalışanı, hizmet kıdemi ile onurlandırıldı.

Brisalılara onur ödülü

Bridgestone ve Lassa markalarıyla Türkiye lastik sektörü faaliyet gösteren Brisa, çalışanlarını ödüllendirdi. Kıdem yıllarını tamamlayan Brisalılar’dan 43 kişi, Brisa İzmit Fabrikası’nda düzenlenen törende onurlandırıldı. Şirket ve sendika yöneticilerinin yer aldığı törende, Sabancı Holding Topluluk Şirketlerinde 25 yılını tamamlayan Brisa CEO’su Cevdet Alemdar, “Bizler Brisa’da mükemmele koşarız, dönüştürmekten korkmayız ve cesaretle yol alırız. İşlerimizin başında geçirdiğimiz sürede iş ve aş üretiyor, değer katıyoruz. Bu aile içinde olmaktan gurur duyuyorum. Kıdem yıllarını tamamlayan arkadaşlarımı tebrik ediyor, her birinizin emeğine, alın terine gönülden şükranlarımı sunuyorum” dedi.

HAYATIMIZDAN ÖDÜN VERİYORUZ

Kıdem töreninin yapılmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Lastik-İş Sendikası Başkanı Alaaddin Sarı “Yeri geliyor evimize gitmiyoruz, yeri geliyor sosyal hayatımızdan ödün veriyoruz. Yeri geliyor önemli günleri fabrikamızdan koşarak kutluyor ve hatta işimize geri döndüğümüz zamanlar oluyor. Bu emeğimiz dünyada rekabet eden bir marka oluşturuyor. Bu değerlere sahip çıkacak, dünya genelinde rekabet edecek kaliteyi sürdüreceğiz. Önce insan diyoruz. İnsana verilen buradaki buluşmamız gibi değer ufak dokunuşlarla başlar. Bu törenlerin her sene devam etmesini temenni ediyor, Brisa yönetimini ve bütün arkadaşlarımı kutluyorum” dedi.

@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA