Otomotiv
Giriş Tarihi : 28-09-2019 15:24   Güncelleme : 30-09-2019 14:57

Gaz, yeni modelini tanıttı

Otomotiv üreticilerinden Gaz Group, hafif ticari araçlar, orta hizmet kamyonları, otobüsler ve aktarma organlarını tüketicilerinnin beğenisine sundu. 10 yeni model ticari araç ve otobüs görücüye çıktı. Tanıtılan en önemli yeni ürün, orijinal Gazelle markasının 25'inci yılını kutladığı yılda, Gorky Otomobil Fabrikası mühendisleri tarafından geliştirilen hafif ticari araç Gazelle NN oldu.

Gaz, yeni modelini tanıttı

Gazelle NN'de 30'dan fazla sürücü asistan sistemi, daha fazla konfor, daha düşük sahip olma maliyeti bulunuyor. Geleceğin teknolojisine sahip bu araç önümüzdeki 10 yıl içerisinde Gaz serisinin geliştirilmesine temel olacak. 5 kamera, 8 ultrasonik sensör, 3 radar, 360 derecelik görünürlük, kör noktaların izlenmesi, trafik işaretlerinin tanınması, trafik sinyalleri, hava koşulları ve aydınlatma seviyesi gibi datalar aracın ana bilgisayarı tarafından işlenerek kullanıcıya yardımcı olacak.

Rusya'da gerçekleştirilen

tanıtım organizasyonuna Gaz Türkiye bayileri de katıldı.
Gaz Türkiye Genel Müdürü Cengiz Yüksel ve Satış Direktörü Eray Gazioğulları ile birlikte tanıtımda yer alan bayiler, Gaz ürünlerinin kalitesinden etkilendiklerini, böyle güçlü bir markaya Türkiye’de hizmet ettikleri için gururlu olduklarını ifade etti. Aynı zamanda Nijniy Novgorod üretim tesislerini de gezme fırsatı bulan bayiler, Gaz ürünlerini ve üretim faaliyetlerini yakından tanıma şansına ve tüm araçları özel test parkurunda test etme imkanına sahip oldu. GAz Türkiye Genel Müdürü Cengiz Yüksel “Bu tip seyahatleri önümüzdeki dönemde de tekrarlamak istiyoruz” dedi.

 

@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA