Lojistik
Giriş Tarihi : 14-10-2019 18:11   Güncelleme : 14-10-2019 18:11

Erhanlar, yakıtta kazançlı

Avrupa’nın bütün ülkelerine taşımacılık yapan Türkiye’nin önde gelen filo şirketi Erhanlar Uluslararası Nakliyat, Conti Hybrid HT3 lastikleri sayesinde yakıt tüketimini önemli ölçüde azaltmayı başardı.

Erhanlar, yakıtta kazançlı

Çeyrek asrı aşkın bir süredir tüm Avrupa ülkelerine Türkiye’den soğuk zincir taşımacılığı yapan Erhanlar Uluslararası Nakliyat, araçlarında kullanmaya başladığı Conti Hybrid HT3 lastikleri ile yakıt tüketiminde her 100 km’de 0,3 litre tasarruf elde etti. Conti Hybrid HT3, uzun mesafe ve bölgesel uygulamalar için geliştirilmiş yuvarlanma direncini azaltan ve kullanım alanlarına göre optimize edilmiş sırt hamuru bileşimi sayesinde, iyileştirilmiş yuvarlanma direnci ve kilometre performansı sağlayarak maliyette tasarrufu artırıyor.

HER YOLDA GÜVENLİ SÜRÜŞ

Konuya ilişkin bir açıklama yapan şirket Genel Müdürü Sultan Turan, “Taşıdığımız ürünlerin varış noktalarına güvenli bir şekilde ve zamanında ulaştıklarından emin olabilmek için yüksek güvenlik ve kalite sunuyoruz. Bu prensipleri, lastik satın alımı kararımızda da uyguluyoruz. Conti Hybrid HT3 lastiklerini, olağanüstü sürüş güvenliği, oldukça iyi performans ve mükemmel kullanım özellikleri nedeniyle kullanıyoruz. Bu, zamanında ve güvenli teslimatlarımıza olan %100 güvenleri nedeniyle müşterilerimiz tarafından oldukça takdir edilmektedir. Conti Hybrid lastikleri ıslak zeminlerde bile gösterdikleri mükemmel yol tutuş ve fren performansı sayesinde bizleri etkiledi. Ayrıca yakıt tüketimimizde tasarruf sağlayarak  toplam maliyetimizi düşürmede önemli ölçüde fayda sağladı” dedi.

MALİYET ÇOK ÖNEMLİ

Continental Türkiye Kamyon Lastikleri Satış Müdürü Hartwig Kühn ise yaptığı açıklamada; “Özellikle uzun mesafe taşımacılık olmak üzere, nakliye şirketleri zorlu bir uluslararası rekabet ile karşı karşıyalar. Güvenliği de bir kenara bırakmadan, taşınan ürünlerin güvenilir bir biçimde teslim edilmesi, uygun maliyet, yakıt verimliliği ve lastik sırtını yenileyebilme gibi özellikler bu şirketler için en önemli konuların başında geliyor. Tüm bu özellikler Continental’in kamyon lastikleri tarafından sağlanabiliyor” ifadesine yer verdi.