Teslimatlar
Giriş Tarihi : 26-10-2019 15:06   Güncelleme : 18-11-2019 09:44

Atlaslar Bornova'da

Ticari araç üreticilerinden Otokar, hafif kamyon segmentindeki aracı Atlas'ın satışlarına ağırlık verdi. Yük taşıma kapasitesi, performansı ve ekonomik motoru ile sektörde beğeni toplayan Atlas, Bornova Belediyesi'nin de tercihi oldu. Belediyenin çevre düzenleme ve temizlik hizmetlerinde kullanılacak 17 adet Atlas, filoda yerini aldı.

Atlaslar Bornova'da

Otokar, Türkiye'nin dört bir yanında belediyelerin iş yükünü hafif kamyon segmentindeki iddialı aracı Atlas ile hafifletmeye devam ediyor. Konforu, sürüş güvenliğinin yanı sıra güçlü ve ekonomik motoru ile her daim kazandıran Atlas, Bornova Belediyesi'nde de hizmet vermeye başladı. Belediyenin daha iyi hizmet ve yatırım amacıyla alım yaptığı, çevre düzenleme ve temizlik hizmetlerinde kullanılacak, çöp kamyonu, damper ve hidrolik platform üst yapılarına sahip 17 adet Atlas, törenle teslim edildi.

Bornova Cumhuriyet Meydanı'ndaki teslimat töreni, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, Başkan vekili Hüseyin Ünal, Otokar Kamu Satışları Yöneticisi Murat Özsoy, Kamyon Saha Birim Yöneticisi Ömer Selçuk Ceylan, İzmir Bölge Servis Yöneticisi Nuri Vural ve Otokar’ın İzmir yetkili servis temsilcileri katıldı.

Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ, "Otokar Atlas’ın Türkiye genelinde ve yakın belediyelerde yoğun olarak kullanıldığı dikkatimizi çekti. Yaptığımız araştırmada kullanıcıların araçtan duyduğu memnuniyetle karşılaştık. Ayrıca, Atlas’ın dayanıklılığı, yüksek performansı, düşük yakıt tüketimi, düşük bakım giderleri ve yaygın satış sonrası hizmetleri de tercihimizi Otokar'dan yana kullanmamıza neden oldu" dedi.