Kara
Giriş Tarihi : 09-11-2019 15:04   Güncelleme : 18-11-2019 09:43

İBB'de tarihi buluşma

İstanbul'da kentiçi toplu taşıma hizmeti veren özel halk otobüs şirket yöneticileri, Esnaf ODdası Başkanı Göksel Ovacık başkanlığında İBB Genel Sekreteri Yavuz Erkut’u ziyaret etti. İBB Genel Sekreteri Yavuz Erkut, "Hep birlikte İstanbul halkına daha kaliteli hizmeti sunmak için üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz. Taşımacı esnafını da mutlu edeceğiz" dedi.

İBB'de tarihi buluşma

İBB Genel Sekreteri Yavuz Erkut ile yapılan toplantıya İstanbul Özel Halk Otobüsleri Esnaf Odası Başkanı Göksel Ovacık, Halk Ulaşım Başkanı Naci Yağız, Mavi Marmara Başkanı Ramazan Gürler, Öztaş Başkanı Mehmet Tekin ve Yeni İstanbul Halk Otobüsleri Başkan vekili Nihat Pelen katıldı. Toplantıda İETT Genel Müdürü Hamdi Alper Kolukısa ve İstanbul Otobüs A.Ş Genel Müdürü Ali Evren Özsoy da hazır bulundu.

HERKES MUTLU OLACAK

İstanbul halkına daha kaliteli hizmet etmek adına yapılması gerekenler ile esnafın öncelikli sorunlarının konuşulduğu ve acil yapılması gerenlerin dile getirildiği toplantı sektör adına verimli ve olumlu geçti. Sektör temsilcileri, İBB üst düzey bürokratları ve ÖHO yetkililerinin bir araya geldiği toplantıyı tarihi bir buluşma olarak niteledi. İBB Genel sekreteri Yavuz Erkut, Özulaş'ın yeni dönem yönetim kurulu başkanlığına getirilen Göksel Ovacık'a hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, ÖHO kurumları ile çalışmaktan ve bir araya gelmekten memnun olduğunu belirtti. Toplantının hayırlı sonuçlar getirmesini temenni eden Erkut, "Bizim dönemimizde İstanbul'da herkes mutlu olacak. Hep birlikte halkımıza daha iyi ve kaliteli hizmeti sunacağız. Taşımacı esnafının da sorunlarına kalıcı çözümler üreteceğiz. İBB, İETT, Otobüs A.Ş. ve ÖHO kurumları kolektif bir biçimde diyalog ve işbirliği içinde çalışmalar yapacak. Sektörün geleceği ile ilgili kararları istişare içinde hep birlikte alacağız" dedi.