Teslimatlar
Giriş Tarihi : 18-11-2019 14:44   Güncelleme : 02-12-2019 10:23

İ.S.N.'nin tercihi Ford

Klor alkali ürünler, zirai ilaçlar, ev bakım ürünleri üzerine faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında yer alan Koruma Şirketler Grubu’na ait İzmit Sakarya Nakliyat, filosunu 9 adet Ford Trucks 3233S ADR yol kamyonu ile genişletti.

İ.S.N.'nin tercihi Ford

Teslimatla birlikte şirketin 85 adetlik araç parkı içindeki toplam Ford Trucks araç sayısı 58’e ulaştı. İzmit Sakarya Nakliyat, Ford Trucks araçları yurtiçindeki operasyonlarında kullanmayı planlıyor. Vehbi Koç Vakfı Ford Otosan Gölcük Kültür ve Sosyal Yaşam Merkezi’nde düzenlenen araç teslimat törenine İzmit Sakarya Nakliyat Pazarlama Müdürü Ersan Kaynaş, Lojistik Müdürü Cumhur Erdoğan, Operasyon Sorumlusu Ufuk Baydemir’in yanı sıra Ford Trucks Türkiye Satış Müdürü Murat Bakış, Bölge Satış Müdürü Baran Süslü, Bölge Servis Müdürü Burak Yatmazoğlu katıldı.

YERLİ ÜRETİM

Ford Otosan’ın 60 senelik tecrübesiyle kamyon üretim yetkinliğini göz önünde tutarak tercihlerini bu yönde kullandıklarını belirten İzmit Sakarya Nakliyat Pazarlama Müdürü Ersan Kaynaş, yaptığı konuşmada "Herşeyden önce Ford Trucks yerli üreticidir. Ayrıca servis ve yedek parça ağının yaygınlığını da bu araç seçimlerimizde önemli bir etken oldu. Ford Trucks araçların sağladığı yakıt tasarrufu ve sunduğu takas kolaylığını da göz önünde bulundurduk" ifadesini kullandı.