Güncel Haber
Giriş Tarihi : 21-11-2019 13:12   Güncelleme : 02-12-2019 10:07

Ustalar ZF'de buluştu

ZF Aftermarket Türkiye; TRW, Sachs ve Lemförder markaları ile İstanbul’un merkezindeki 3 sanayi sitesinde ZF Oto Sanayi Günleri etkinliğini gerçekleştirdi. Etkinlik boyunca güç aktarma organları, şasi teknolojileri ve ZF Aftermarket ile satış sonrasında sağladığı yedek parça uzmanlığı hakkında katılımcılara bilgi verildi.

Ustalar ZF'de buluştu

Bostancı Oto Sanayi Sitesi’nde başlayan etkinlik, Maslak Atatürk Oto Sanayi Sitesi ve Güngören Bağcılar Oto Sanayi Sitesi’nde devam etti. Otomotiv sektörünün merkezi olan bu 3 lokasyonda, binin üzerinde sektör çalışanının ağırlandığı etkinlikte, ZF Aftermarket ekibi katılımcılarla keyifli sohbetlerde, ürün eğitim ve tanıtımlarında, çeşitli oyun ve aktivitelerde bir araya geldi.

BİRE BİR İLEŞİTİŞİM

İAM Türkiye Satış Müdürü Volkan Ağfaloğlu, "İstanbul’un merkezindeki 3 oto sanayide sektör çalışanları ile bir araya geldik. Onlarla birebir iletişimde bulunarak sohbet ettik. Ustalarımız, markalarımızla ilgili merak ettikleri konularda bilgi sahibi oldu. Aldığımız geri dönüşler, katılımcılarımızın yoğun ilgisi ZF Oto Sanayi Günleri’nin devamlılığını sağlamakta bizim için yol gösterici nitelikte oldu. ZF Aftermarket markaları TRW, Sachs ve Lemförder de etkinlik boyunca yoğun ilgi gördü. Bundan son derece mutlu olduk" dedi.

ETKİNLİKLERE DEVAM

Türkiye’de 3 lokasyonda faaliyet gösteren ZF’nin, İstanbul’da Aftermarket Genel Müdürlüğü, Gebze’de Sachs ve İzmir’de Lemförder fabrikaları bulunmaktadır. Gebze ve İzmir tesislerinde yer alan AR-GE merkezleri, dünyanın farklı noktalarındaki diğer AR-GE merkezleri ile koordineli şekilde Türkiye’deki üreticilerle birlikte çalışmakta ve Türk otomotiv sanayisinin global seviyede rekabet edebilecek niteliklere gelmesine yardımcı olmaktadır. Son dönemde gerçekleştirdiği birleşmeler, çatısı altına eklenen yeni markalar ve büyüyen ürün gamı ile farklı otomotiv segmentlerine de hitap etmeye başlayan ZF Aftermarket, etkinlik kapsamını önümüzdeki sene Türkiye çapında genişleterek daha çok sektör çalışanı ile bir araya gelmeyi hedeflemektedir.