Güncel Haber
Giriş Tarihi : 02-12-2019 15:30   Güncelleme : 02-12-2019 15:30

Kredide sıfır faiz

Türkiye Finans, yüzde 0’dan başlayan kâr oranları ve 60 aya varan vadelerle taşıt finansmanında vites arttırdı. Kampanya kapsamında 100 bin liraya kadar 12 ay vade ile yüzde 0 kâr oranı uygulayan banka, yerli araç üretimini de destekleyerek 0,49’dan başlayan kâr oranlarıyla farklı ihtiyaçları olan müşterilerine aynı anda cevap veriyor.

Kredide sıfır faiz

Türkiye Finans; Honda, Hyundai, Renault Mais, Fiat, Toyota ve Ford’un yerli üretim taşıt modellerinde sunduğu kampanya kapsamında müşterilerinin başvurularını hem şubeler üzerinden alıyor hem de online ekranlar aracılığıyla bayide hızlı finansman kullandırarak gerçekleştiriyor. Ayrıca banka, kampanyaya özel hiçbir dosya masrafı almıyor.

ESNEK SEÇENEKLER

Türkiye Finans Genel Müdür Yardımcısı Necati Özdeniz, “Ülkemizin kalkınması ve ekonomik büyümesi için lokomotif sektörlerin ve yerli üretimin teşvik edilmesi şart. Biz de Türkiye Finans olarak üzerimize düşeni yapıyor ve çeşitli kampanyalarla otomotiv sektörüne destek oluyoruz. Bankacılık sektörü taşıt satışını teşvik etmek amacıyla arka arkaya kampanyalar hayata geçiriyor. Ancak biz, Türkiye Finans olarak vitesi arttırıyor ve ilklerle katılım bankacılığının sınırlarını zorluyoruz. Yeni taşıt finansmanı kampanyamızda farklı müşteri ihtiyaçlarına en doğru şekilde cevap vermek amacıyla esnek seçenekler sunuyoruz. Müşterilerimizin istedikleri aracı en hızlı şekilde satın alması, yüzde 0’dan başlayan kâr oranları ve 60 aya varan vadelerle çok kolay hale geliyor” dedi.